Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tiz honapos a kislanyom es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiz honapos a kislanyom es a ferjemmel ez ido alatt csak 3x voltunk eggyutt, neki nincs munkahelye mindig itthon van ezert a megcsalas nem johet szoba. De akkor mi lehet a gond? Mar nagyon el vagyok keseredve kerlek adjatok tanacsot.

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Alakod, külsőd nem változott sokat a szülés előttihez képest?

Én erre tudnék gondolni. Ha szeretnél egy kis szexet akkor keltsd fel az érdeklődését. Kis szexi fehérnemű egy picit lázba hozod és kész:)

2015. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már nem a nőt, hanem a gyeremekei anyját láttja benned.


Férfiaknál is van apuka üzemmód. Van pár férfi akinél a gyereknél változik valami... és megesik, hogy már nem a nőt látja benned.

Ez persze nem biztos, csak egy tipp részemről.

2015. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen lehet ha az edesanyat latja bennem de csak harom eve vagyunk hazasok ez mindig igy lesz ezutan. Az elso kommentre a valaszom igen valtozott egy kicsit az alakom de mar fogytam eleg sokat es mar mindent megprobaltam de semmi.
2015. márc. 20. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi szexis ruhádra, kezdeményezésedre nem reagált?

Nem tudsz olyat ami neki nagy kedvence? (nővérkés/dominás szerepjáték, valamilyen fétis: láb, haj, popsi)

2015. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem tud ugy nekiallni hogy benne van hogy barmikor felsirhat a gyerek es abba kell hagyni.

Probald pl amikor a kicsi bolcsoben van, vagy ha nem akkor nagymamahoz egy napra odaadni, es akkor kezdemenyezz mikor kettesben vagytok.


Tenyleg eleg illuziorombolo mikor felbe kell hagyni. Az sem opcio hogy gyorsan befejezni mikor ordit kozben a kicsi.


De meg a puszta tudat is stresszelheti hogy meg valaki van ott mellettetek.

2015. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezzel nekünk is voltak gondjaink mikor kicsi volt a gyerek. Bár nálunk forditva volt a férjem kívánt én meg nem mert mindig attol féltem hogy felkel a picur. De idővel jobb lesz. Probáljatok meg beszélgetni erről mert biztosan van rá megoldás :)
2016. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!