Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, csak szerintem abszurd a barátkozás ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A volt barátomat majd 5 évvel szakítás után feloldottam a tiltásból facebookon, gondolván csak vagyunk már annyira felnőttek, h nem lesz baj belőle.Tudni kell, h elég haragosan váltunk el, mert egy hatalmas idióta,(mondjuk elég rémes gyerekkora volt) aki megcsalt vagy ezerszer és szakítás után is folyton zaklatott és megbántott. Sajnos egy ideig teret is adtam neki erre akkoriban.A tiltás feloldása után természetesen azonnal írt, h jaj de jó újra beszélgethetünk....El kezdett mesélni az életéről, bókolt nekem, utalgatott a régi tulajdonságaimra, pl "tuti most is nasizol vmit" " tudom ám, h mennyire szeretsz lustálkodni" stb. Én egy darabig tűrtem, aztán amikor szóba került, h más exével is szeretne e beszélgetni, mondta, h jah, de egyikük se válaszol....Na erre megmondtam neki a magamét, h szánalmas, h figyelmet próbál belőlünk kicsikarni, mert így akarja gondolom felidézni a régi szép időket, amikor mi babusgattuk és szerettük, ő meg átvert minket. Próbált személyes találkozót kicsikarni, h lássam mennyire megváltozott és ne utáljam ennyire az emlékét, és fel akart hívni, h "hallhassa a hangom" stb. Szerencsére nem tudja az új számom. Én eleinte el is fogadtam, h írkálni fog néha egy hogy vagy erejéig, de aztán minden egyes nap rámírt, amint felkelt, vagy hazajött, nyávogott ha gondja volt, szomorkodott, ha nem írtam neki, mert dolgom volt. Na de azóta elmagyaráztam neki, h az exek között semmi esetben nem kell barátságnak lennie, mert felesleges és abszurd,ráadásul ne akarjon a barátom lenni, mert emberileg utáltam meg, miután szakítottunk és semmiben nem egyezik az értékrendünk...Annyit kért ne tiltsam le megint, és hangsúlyozta nem fog írni és különben is túllépett rajtam. Szerintetek akkor mi volt ez az egész?
2015. márc. 19. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, tiltsd le megint, kár volt egyáltalán feloldani, semmi nem indokolta. Nem fog írni és túllépett rajtad, mégis kirohanása van egyből? Ha nem fog írni, akkor miért ne tiltsd le? Feltételezem egyedül van, ezt el is hiszem, de ezek után nekem biztos nem lenne kedvem még minimálisan se tartani vele a kapcsolatot. "Tuti most is nasizol vmit"... még mindig egy bunkó.
2015. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"tuti most is nasizol vmit" duci vagy? xD
2015. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen az, és felesleges volt, csak azt hittem felnőtt már annyira, h nem fog írogatni. Nekem meg nem kell gyűlölködve letiltani...olyan szomorú az ilyen. Az agyamra ment azzal, h arra utalgatott milyen voltam régen, csak ne álmodozzon róla, nem is ismert igazán!
2015. márc. 19. 17:18
 4/4 A kérdező kommentje:
2.: Nem, csak szerettem nassolni, de szerencsére nem látszott rajtam soha :D
2015. márc. 19. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!