Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ezt hogy fogadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel nagyon jól érzem magam, kapcsolatot szeretnék vele, de vannak csajok, akikkel pedig szeretném kiélni szexuális vágyaimat, úgy, hogy ezt a nőt nem akarom megcsalni.

Szóval, ha ezt felvázolom neki, akkor elküld melegebb éghajlatra, nem lesz semmi esély egy kapcsolatra, jobban járok, ha valami más ürüggyel eltolom a kapcsolat kezdetét, vagy az őszinteségemmel most nem járok pórul?



#kapcsolat #őszinteségi roham
2015. márc. 21. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerelem vagy szex? Döntsd el
2015. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a "jól érzem vele magam" számomra kicsit kevés egy kapcsolathoz, ha meg szerelemről lenne szó a pasi részéről, nem lenne olyan fontos neki, hogy azt a néhány neki tetsző lányt mindenképpen felpróbálja egyszer. Valószínűleg azt mondanám, ismerkedjünk még és lássuk meg, milyen irányba fejlődik tovább a kapcsolatunk (ez idő alatt azzal szexelhetne a pasi, akivel akar), de nem dönteném el előre, hogy a végén márpedig járni fogunk.
2015. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Annyival még kiegészíteném a mondandóm, hogy szerintem a lányok elég jelentős része felháborodna egy ilyen kijelentésen, szóval ne feltétlen az én véleményemre alapozz.:D

2. voltam.

2015. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha jól érzed vele magad, akkor miért nem működne vele a szex???
2015. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy ez vagy az!Komoly kapcsolat vagy pedig sex!
2015. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utána komoly lenne a kapcsolat, nem volt világos, hülyén fogalmaztam volna?
2015. márc. 21. 11:28
 7/8 A kérdező kommentje:
#4: itt nem arról van szó, hogy nem működne vele a szex
2015. márc. 21. 11:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha elmondod neki, akkor amíg te csajozol, ő is tovább fog keresgélni, és lehet, hogy mire rájössz, hogy mégiscsak ő kéne, már késő lesz, mert talált magának valakit... Saját tapasztalat :(

22/F

2015. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!