Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! 170 cm-es fiú kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 170 cm-es fiú kizáró ok lenne nálatok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 12:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az arca,akkor nem kizàró ok.
2015. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Néha elgondolkozom, hogy némely ide író ember (pl. 10-es) melyik bolygón élhet.
2015. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

És a 164 cm?


19/F

2015. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
mennyi 170 centi körüli focista van akik után rohannak a nők...
2015. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mert azok focisták.
2015. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#13

Az meg főleg...

2015. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

írhattam volna forma 1-es pilótát is tökmindegy, ők is alacsonyak, tudtam, hogy valaki bele fog kötni

arra próbáltam rávilágítani, hogy ilyen magasság mellett még lehet valaki sikeres az életben meg a nőknél... ha valaki 190 centisen balf.sz akkor úgyse lesz nője

2015. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jó, hagyjuk már, én is pont 170 centi vagyok, és sosem volt gondom a csajozással, sőt, mindenki azt hiszi, hogy minden nőt szédítek, holott annyira vagyok adonisz, mint politikus tisztességes, és mégis. Egyszerűen jó a fellépésem. Az tény, hogy a "zsebredugom a kezem a disco közepén, és várom a szexéhes nőhegyeket" taktika nem válik be, de telesírni a párnát ettől még nem kell. Az a baj, hogy sok pasi nem tudja, hogy hogyan kezeljen egy nőt, pedig semmi megugorhatatlan nincs benne, nem vizsgázik, egyszerűen pár olyan szabályt kell betartani, amit egyébként is kellene. Hallottam már nem egy-két pasis megnyilvánulást, és nem csodálkoztam, hogy hoppon maradtak.
2015. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Néha elgondolkozom, hogy némely ide író ember (pl. 10-es) melyik bolygón élhet."


Attól mert neked nem sikerül összejönnöd egy nővel sem, attól más még lehet sikeres, és ehhez nem kell más bolygón élnie.

2015. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#17 Én speciel írtam is, hogy ha gazdag, akkor lehet esélye. Márpedig egy sztárfocista vagy egy F1-es versenyző biztosan nem éhezik. Ha viszont nincs több pénzed, mint az átlagnak, és nem vagy különösebben jóképű, 170 centisen esélyed sincs a nőknlé.
2015. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!