Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy már nem vagyok szűz? Vagy ne mondjam el? Ők bíztak bennem.

Figyelt kérdés
A szüleim elutaztak egy időre még az őszi szünetben, én pedig otthon maradtam egyedül (eltudom látni magam egyedül, főzök, mosok, takarítok, ezzel nem volt baj). Eléggé unatkoztam már egyedül, ezért írtam a barátomnak, hogy nem lesznek itthon a szüleim a szünetben, és hogy unalmas egyedül, meg, átjöhetne egyik nap egy kicsit, persze csak ha neki is van kedve és ideje rá. Erre ő azonnal összecsomagolt és jött át hozzám. Azt mondta, hogy több napra is itt tud maradni (az ő szülei nagyon engedékenyek. Ez nem igazság :)). Végül is örültem neki, nagyon jól elvoltunk egész idő alatt. Első pár napban nem történt semmi különös, hülyültünk és elütöttük az időt, még házit is írtunk, szóval igazi kisangyalok voltunk :). A barátom is tudja, hogy milyen szigorúak velem a szüleim e téren, de a 4. napon már nem bírtuk tovább, egymásnak estünk. És megtörtént. Boldogat kijelenthetem, hogy az volt életem legjobb napja. Viszont a szüleim előre leszögezték, hogy ne merészeljem megtenni, mindenképpen várjak még pár évig, és kérjek hozzá engedélyt. Nekem még azt sem engedik, hogy csókolózzak, ha megtudnák, hogy már nem vagyok szűz... Azért hagytak itthon egyedül, mert bíztak bennem... De én úgy érzem nem bírtam volna tovább várni. Úgy döntöttem inkább nem mondom el, de emiatt bűntudatom van. Megbeszéltem ezt a barátommal, ő azt mondta, hogy ha tényleg ekkora a bűntudatom, akkor előbb utóbb mondjam el, biztos megértenek. De én nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

2015. márc. 21. 13:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem egészen értem a szüleidet. Hiszen itt minden rendben volt. Elég idős vagy, és bár nem ismerlek, elég érettnek is tűnsz. Ráadásul a barátoddal veszítetted el, akivel gondolom már egy ideje együtt vagy.

Nem muszáj elmondanod a szüleidnek ha úgy érzed nem reagálnának jól, de szégyen érzeted ne legyen. Te nem rontottál semmit, sokkal inkább ők.

Nem is tudom milyen lehet ilyen szülőkkel. Nekem már csak édesapám él, s bár ő sem tökéletes, s előfordul, hogy összeveszünk, vagy haragszom rá, sosem kelet tőle tartanom, bármit el merek mondani neki.

2015. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Rendes szülők alapjába véve, csak a szex mindig is tabu téma volt... Ők úgy gondolják fiatal vagyok ehhez.
2015. márc. 21. 18:29
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

18 évesen majd azt fogják mondani: "addig, amíg nálunk laksz"...

sajnos bizonyos szülők szerint elegendő a szexből az a 3 alkalom, míg megfogan a 3 gyerek.

2015. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%
majd ha 25 évesen el akarsz költözni, akkor majd azt mondják, hogy ne, mert fiatal vagy ehhez.. állj a sarkadra, különben még 40 éves vén lányként is az ő pici lányuk maradsz.
2015. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Van is ilyen ismerősöm... háááát...

ezeket a szülőket gyógyítani kellene.

Nincs is gyereke a lányuknak (nem is lesz már), a fiuk meg még idejében megszökött tőlük.

2015. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"És megtörtént. Boldogat kijelenthetem, hogy az volt életem legjobb napja." -- Mázeltov! Örülök, hogy jól sikerült és azzal, akivel szeretitek egymást. (ez fontos)


"Viszont a szüleim előre leszögezték, hogy ne merészeljem megtenni, mindenképpen várjak még pár évig, és kérjek hozzá engedélyt." -- Az előttem szólók minden lényegeset elmondtak már, nekem csak annyi eredeti jut eszembe egy ilyen mondatra, hogy: 'Lóf.szt!'

2015. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
74%

Úhhhh elhiszem h rendesek és aranyosak a szüleid, de azért ez durva volt, ki is verte a biztosítékot. Semmiképp se legyen bűntudatotok. 3 éve együtt vagytok, nagykorúak vagytok, szeretitek & kívántátok egymást. A legjobb dolog volt, amit csinálhattatok egymással. Szerintem se mondd el. Nekem is nagyon konzervatívak otthon, én se mondtam el, pedig én (nem vok rá büszke) 15 évesen vesztettem el. Azóta már biztos sejtik, hogy nyilván volt valaki. De nem mondtam el, nekik így megmaradt a kissé prűdebb elképzelésük, én meg megtettem, amit szerettem volna:) Szerintem hogy a pároddal csináltad, nagyon helyesen tettétek:) Sok boldogságot nektek!:)

ps: szerintem is el kellene majd lassan költöznöd, mert a további együttléteket azért vhogy csak meg kell majd oldani :/ :)

19L

2015. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!