Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de nem tom mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretek egy lányt régen sokszor skypeltünk de most már nem annyira de tudja hogy szeretem de neki már van fiúja és tök jol elvannak nem tom mit csináljak? Kérlek segítsetek 12 évesek vagyunk
2015. márc. 21. 22:26
 1/5 zsici:D ***** válasza:
Kulázz az arcára és csapd szét papuccsal.
2015. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Marko polo ***** válasza:
Ha van fiúja nem tudsz sokat csinálni a fiúval... Bár szerintem a te korodban úgyis pár hét , vagy hónap és szakítanak...
2015. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12 évesen szerintem túl sokat éltél már ahhoz,hogy egy ilyen csapást képes legyél feldolgozni..számodra az egyetlen kiút az anasztázia lehet..RIP swegboy
2015. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már 2szer is szakítottak
2015. márc. 22. 06:55
 5/5 A kérdező kommentje:
de hogyha tényleg végleg szakítanának biztos mi az életbe nem szakítanánk
2015. márc. 22. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!