Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érhetném el, hogy senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy senki se akarjon velem járni?

Figyelt kérdés
21/L

2015. márc. 22. 11:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem élhetsz annak amit szeretnél.

Járni nem muszáj senkivel sem, ismerkedni is lehet. Talán nálad beválna hogy Friendzone-ból szerzel pasit akit jobban ismert. (nem most hanem idővel)

2015. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ismersz*
2015. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
légy ápoltatlan, buta
2015. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kend össze magad sz..rral. Hlye kérdésre hlye válasz.
2015. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha el tudnád ezt érni, akkor később nagyon megbánnád! Lehet, most nem vagy ráhangolódva a párkapcsolatra, de ez a törekvés "természetellenes", majdnem olyan, mintha nem akarnál lélegezni.

Persze az, hogy így vagyunk kódolva, nem azt jelenti, hogy mindenképpen és mindenkor párkapcsolatban kell élnünk. Egyszerűen udvariasan el kell utasítani a pasi közeledését, ha most nincs kedvedved más lényre is koncentrálni.

Olyan ez kicsit mint az utcai "koldusok" közeledte! Megszüntetni nem lehet őket, de le lehet szerelni.

2015. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Sehogy, lányból mindenki kell valakinek. Egyébként ha a normális fiúkat is észrevennéd, nem sérülnél annyit.
2015. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
akkor sportolj, tanulj, és ne foglalkozz mással
2015. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, ne ismerkedj. Az, hogy jól nézel ki még nem lesz elég ahhoz, hogy járni akarjanak veled, max. ahhoz, hogy le akarjanak fektetni, de mivel nem ismeritek egymást és nem vagytok beszélőviszonyban, így nem fogják a tudomásodra hozni ezt. Én se akarok most párkapcsolatot, ezért nem is ismerkedem, élből elutasítok minden erre irányuló próbálkozást, így nem is akar velem lenni senki. Hisz nem ismernek, zárkózottnak látnak, tudják, hogy esélyük sincs.
2015. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18 Gondolom, neked is meg van az oka. Köszi amúgy mindenkinek.:) Ment a kéz. (zöld)
2015. márc. 22. 15:58
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyszerű oka van, nincs kedvem most egy párkapcsolathoz. Egyébként nem ért még nagy csalódás, az eddigi kapcsolataimnak én vetettem véget, nem vertek át, nem csaltak meg, és nagyon jó emberismerő vagyok. Szóval csak saját magam miatt van ez most, és nem mások által okozott dologról beszélünk.
2015. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!