Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátnője lett.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnője lett.

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek? Van egy fiú aki rég óta tetszik, és lett barátnője. Én teljesen ki voltam. Egyik nap volt a szülinapom és kihívott, hogy menjek ki hozzá. Kaptam tőle csokit, és elkezdte simogatni a lábam, haza kísért, megölelt stb. Másnap a barátnőjével találkozott én pedig pont meg láttam őket, és ő már nem volt velem olyan mint azon a napon amikor kint voltunk. Akkor olyan más volt velem édes kedves stb. Most meg már azt hajtogatja hogy szereti a barátnőjét amikor egy hete sincsenek együtt, és én nagyon szeretem.
2015. márc. 22. 12:19
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ez a csávó egy szélhámos. De a helyedben én rákérdeznék, mit akar tőlem.
2015. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Az is..

Rákérdeztem,nagyon bunkó volt békén is hagytam.

2015. márc. 23. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!