Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam. De miert erdekelte ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam. De miert erdekelte ez?

Figyelt kérdés
A baratom szova tette hogy kitoroltem a laptoprol az elozmenyeket. En ezt letagadtam.. aztan monta hogy ne nezzem mar hulyenek hat latta hogy semmi elozmeny nincsen.. aztan mondtam h igen kitorlom. Miert erdekli ez ot. Hat most mar mindegy mert barmit mondhatok. Mondom talan az hogy facebookozok e? Mar nem mondja el. Mondom kitorlok mindent mert anyam is hasznalja a gepet es hogy ne lehyen tele minden sz..rral.( ez az o gepe) amugy a valaszadoknak. Nem vagyunk fent facen, de nem facebookozok szimplan kitorlok mindent magam utan .
2015. márc. 22. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
remélem a popód is kitörlöd kakálás után
2015. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem ezt mondtad neki?

Azért érdekli, mert aki nem szereti, ha kicsit is lenyomozható, az általában titkol valamit. Te anyád előtt az érdeklődéseidet. Ezt nyugodtan el lehetett volna mondani neki.

2015. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a problémája,hogy azt hiszi, titokban Facebookozol? :D
2015. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elmondhattam volna neki elsonek is h kitorlom az elozmenyeket. De en azt se tartom igazsagos dolognak h o meg kerdezgt engem, ezek szerint leskelodni akart utanam titokban.. mert mondta h mire hasznalom a gepet.. en meg mondtam h tanulok meg kepeket nezek ilyenek.. hat o ezt miert nem latja.. na mindegy


Harmadik. Igen az lenne a baj, mert volt egy nagy veszekedesunk mikor meg en fent voltam facen es meglatta h beszelgettem 2.3 csavo ismerosommel, hetkoznapi felreerthetetlen dolgokrol. De azota nem bizik meg bennem...... de fent se vagyok mar azota facen lassan 3 v 4 honapja...

2015. márc. 22. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
ctrl+shift+ n és nem kell törölnöd semmit, ha chromeot használsz
2015. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsóhoz hozzáfűzném, hogy operában is.

Amúgy gondjaitok lesznek, ha ennyire lekorlátoz...

2015. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar vannak :D de kivancsi lennek, h tihogy latjatok mi a magyrazata ennek a megjegyzesenek....
2015. márc. 22. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!