Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak annyira büszkék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak annyira büszkék hogy saját maguk tisztelete többet ér a szerelemnél?

Figyelt kérdés
Adott egy 25 év feletti pasi, mivel a nő elutasító volt vele egyszer, már az életbe nem közeledik felé, tehet a nő bármit, pedig ő is vágyik a nőre.
2015. márc. 22. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

a nő elutasító volt vele egyszer

-Nem eleg kicsim ez a mondat? ebbol nem jon le?

2015. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja, csak ott a félelem, a régi csalódások, stb. Nyilván ha valakinek kell a másik nem adja fel egykönnyen.
2015. márc. 22. 15:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elutasító volt vele a nő,akkor érthető,hogy utána már nem közeledik felé.Büszkeség is van a világon,és egy érző ember nem játékszer!Legalább a csaj tanul a hibájából.
2015. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És végül: nagyon sok "hölgyike" feljelent másokat zaklatásért. Gondolom emberünk ezt nem akarja.
2015. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De honnan tudod hogy ő is vágyik?

Milyen körülmények között történt a visszautasitás? Gondolhatja hogy nincs ló jó a szamár!

Legvégül. A saját büszkesége többet ér e neki mint a szerelmed mert épp megfelelne neked?

Gondolkozz rajta!

2015. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát pont a férfi viselkedésére igaz a nincs ló jó a szamár is...
2015. márc. 22. 18:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Leírod a történetet? Kíváncsi lennék rá! És miért utasítottad el, hogy most meg kéne?
2015. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nyiltan nem közeledett (vagyis nem hívott randira) tehát nyiltan nem utasítottam el, de egy férfi csak akkor ilyen kedves, segítőkész és figyelmes egy nővel ha akar valamit, pláne hogy mással nem ennyire ilyen, mint ő volt velem. Elég zárkózott és közönyös voltam vele, ennek akkoriban több oka is volt. Egyik napról a másikra a kedvessége, udvariassága, figyelmessége megszűnt irányomba akkor jöttem rá hogy valamit akart tőlem. Pláne hogy az egyik barátja nem egyszer erősítette ezt meg, illetve eléggé el volt keseredve, szóval láttam rajta anno. Ezek után már semmit nem lépett felém, de ennek már több hónapja. Pedig én próbáltam kezdeményezni, tehát alkalma lett volna közeledni felém. Ő mindig is fontos volt nekem, de mivel közben megtudta hogy nagyon jó pasinak tartom, és erre ő nem hogy nem közeledett hanem más nőkre hajtott, -ami nekem főként úgy tűnt hogy bosszúból- be kell(ett) látnom hogy sosem leszünk együtt. A minap hallottam, hogy a méltóságát mégis csak megőrzi, ez 99% hogy rám értette de még azt is megkockáztatom, hogy 100%. Mindegy én már elfogadtam ezt a helyzetet, hogy ő inkább választja a boldogtalanságot, vagyis még esélyt sem ad nekünk, de remélem boldogabb lesz nélkülem, és hogy ha már így döntött mindkettőnknek így lesz jobb. Ez az én kis történetem.
2015. márc. 23. 21:07
 9/13 anonim ***** válasza:

És egy újabb történet, ahol a nő nem mert lépni, mert az "a férfi dolga". Ámen, ámen!


Ha elutasítottad és utána Te nem léptél mégis, magadra vess. Nem az Ő hibája. Én sem csúsznék a lábaid előtt, sem egy értelmes férfi sem. Majd lesz boldog mással.

2015. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, este van. Vak is vagyok. Tehát próbáltál kezdeményezni...

Hogyan?


Amúgy még így is érthető a reakciója. Én is ezt tenném a helyében.

2015. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!