Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok saját történeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok saját történeteket írni nekem?

Figyelt kérdés

Olyanra lennék kíváncsi, amikor azt hittétek, nem lesz semmi a dologból,aztán mégis összejött, vagy évekig voltatok barátok, és váratlanul mégis összejöttetek, vagy hasonlóak.:)

Én most egy elég nehéz helyzetben vagyok, a sráccal ugyanis mindig vonzódtunk egymáshoz, de sose mondtuk ki, és úgy hozta az élet, hogy most már nem is látjuk egymást, több, mint egy éve, viszont most lesz egy alkalom, hogy valószínűleg találkozunk, és nagyon félek, hogy mi lesz.

Nyilván nem segít a helyzetemen, hogy mi történt mással, de szívesen venném, ha leírnátok.:)

Vagy ha bármilyen érdekes összejövetellel kapcsolatos élményetek van, szívesen olvasnám.:)


2015. márc. 13. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos fordítva volt, azt hittem, hogy összejön, de nem lett semmi a dologból. :)
2015. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Khm.. Szóval egyszer volt, hol nem volt:


Készítettem egy ektoplazma detektor aminek a segítségivel kitudtam mutatni a szellemeket. Volt egy szellem csajszi. Hű hallod sok szellem csajt láttam már, de az volt a bomba nő. Nagyon bejött nekem arcra, testre meg mindenre; bár kicsit eleinte furcsa volt az ektoplazma szellem teste, de hamar megszoktam. Szóval udvarolgatni kezdtem neki és kb. egy év után elhívtam őt a lakásomra, ha jól emlékszem valami ilyen ürüggyel, hogy nézzünk együtt star trek filmeket, és hát lefeküdtünk egymással. Csak ezzel az volt a gond, hogy az aktus közben rám ragadt a sok ektoplazma és pár nap múlva a világegyetem negatív entrópiáját elkezdtem bevonzani... Ha láttad a Végső állomás c. filmet akkor valami olyat képzelj el, hogy ilyen balesetek kezdtek el történni köröttem, ami a halálomat akarta tehát volt olyan hogy rám esett majdnem egy cserepes váza a tizedikről, meg majdnem elgázolt egy kocsi a zebrán zöldön. Gyorsan elmentem az akkor Ezo Tv hivatalos ördögűzőjéhez és ő megtisztította a csakráimat meg az aurámat és hála az égnek megúsztam épp bőrrel a dolgot! És hát közöltem a lánnyal, hogy nagyon tetszik nekem, meg minden de sajnos nem lehet közöttünk semmi komolyabb... :(


27/F

2015. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs kérdező, nem bírtam kihagyni! :) Péntek este van! :D
2015. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!