Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vélemémy erről a szövegről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemémy erről a szövegről? (saját iromány) 17/F

Figyelt kérdés

Csak egy picike porszem vagyok ebben a hatalmas világban,sosem leszek nagy ember,híres ember de nem is vágyom rá.Csak egyetlen dologra vágyom,hogy szeretve legyek és én viszont szeressek.Ez az élet egyetlen értelme.Az egyetlen olyan dolog amiért érdemes élni,érdemes felkelni,érdemes küzdeni,érdemes egyáltalán levegőt venni.A szeretet és igaz szerelem mindig is lesz és nem keresni kell,hanem ő keres Téged.Sokat szenvedtem míg elértem idáig ez az én kárpótlásom.Igaz szerelemből csak egyetlen egy van az életben.Becsüld meg vigyázz rá,őrizd mert ez miatt érdemes élni.

Sok fájdalom érhet még az életben,de jönnek szép idők is,remélem te mindig ott leszel velem,vigyázok a szívedre,őrizem a szemed egyetlen értem élő pillantását,azt a mosolyt amitől szívem sosem vert így.

Azt akarom hogy öregen,remegőn is fogjuk egymás kezét.A testünk megöregszik de a lelkünk bölcsebb és szebb lesz.Sosem felejtem azt a napot amikor találkoztunk,azt a pillanatot amikor leszálltál a buszról addig a pillanatig sosem láttam olyan csodát.Mikor megláttalak láttam rajtad a csalódást,és nem akarsz átverve lenni,de mellettem nem kell félned,én utolsó szusszanatomig szeretni foglak és ha arról van szó az életemet odaadnám forró vérem,hevesen dobogó szívem.

Az életem árán is megvédenélek,a karom utolsó erejével,szívem utolsó dobbanásával.Nem félek semmitől,senkitől.Te lettél a végzetem valahogy mindig tudtam hogy belépsz az életembe.



2015. febr. 23. 10:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Közhelyszótárba lesz?
2015. febr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
literális fasz
2015. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Akkor kicsit elemzem.


Eleje:

Egyetlen célod az életben, hogy belekapaszkodjál a csajba, másban nem is akarsz sikereket. Férfi ha csak nem omlik körülötte össze a világ (háború, nagy természeti, ipari katasztrófa), vagy nem éri súlyos személyes tragédia (idő előtt családtag elvesztése) akkor max. nehézségeket érez.


Közepe:

Már megint a fájdalom hangsúlyozása, ez pesszimista szemléletre vall, azzal sem dobod fel csaj hangulatát, hogy emlékezteted arra, hogy egyszer majd megöregszik.


Vége:

Az életem árán is megvédenélek... ilyenekről nem dumálni kell, egyszerűbb ha a mindennapokban bizonyítasz. Nehéz helyzetekben sem roppansz meg, hanem helytállsz.

2015. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%
Lavor kell alá. Fújj!
2015. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Rettento nyalas, melodramatikus szoveg. Szerintem egyetlen mondat is boven eleg belole, hogy vegleg elriasszad szegeny csajt.
2015. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Szánalom ébresztésére jó lehet. Közhelyes, de 17 évesen a legtöbben közhelyesen sem tudnak irni ugyhogy ne add fel, folytasd, csak legyél eredetibb, fejleszd a szókincsed, stb.
2015. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha nekem egy fiú ilyent írna, visítva kirohannék a világból... ettől függetlenül lehet, hogy van, akinek ez tetszik...
2015. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Inkább rajzoljál.
2015. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 aries 2 ***** válasza:
30%
Nekem nagyon tetszik! Így kell szeretni.
2015. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy az élet egyetlen igaz értelme, hogy az ember megtalálja a szerelmét, minden más csak azután jön. Persze az is fontos, hogy egészségesek legyünk. És ha már megtaláltad, akkor az a jó, hogy ha meg is tudod tartani, és ha az érzéseid is ugyanazon a hőfokon maradnak, persze ez általában alább szokott hagyni. De a szerelmet nem lehet keresni, az vagy jön, ha el van rendelve, vagy nem.

De amit írtál az irodalmi "alkotásnak" nem nevezhető, próbáld sokkal egyszerűbben kifejezni magad. Ez így tömény giccs.

2015. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!