Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres az exem?

Figyelt kérdés
Exem 2szer elhagyott csúnyán, legutolsó szakítás óta eltelt 1 év és megint megkeresett. Ha nem keresem akkor pár napmúlva ír. Eddig semleges témákról beszélgettünk.
2015. márc. 22. 22:27
 1/4 pinkypig válasza:
100%
Én már jártam ebben a cipőben és sajnos hagytam h mindig "benyalja" magát... A válasz egyszerű: éppen nincs senkije, pár rosszul sikerült próbálkozás, kudarc és most nincs önbizalma. Viszont tudja, h te szereted és mindig megbocsájtasz neki (ha már 2x csúnyán elhagyott) Így megkeres téged, h kapjon egy kis pozitív töltést, majd amikor már jól érzi magát, neked köszönhetően, valamint már te is elhiszed, h most talán más lesz, akkor elhagy megint... Megszűnik egy időre és majd ha megint nem lesz senkije, akkor jelentkezik. Hallgass rám és legyél okos: NE ENGEDJ NEKI... Szörnyen nehéz egy ilyen helyzetből kimászni és évekig húzódhat... én az exemmel ezt 5 éven keresztül csináltam és mindig pofára ejtett. 1 évvel ezelőtt összeszedtem magam és amikor megkeresett, elküldtem a fenébe, számot cseréltem, tiltottam mindenhonnan, h érezze, már nem csinálhatja meg többször ezt velem. Te se engedd. Butának és naívnak néz és nem szeret, mert ha szeretne, akkor veled lenne és nem hagyott volna el soha, egyszer sem... nem hogy kétszer!!! Ja, és mindig a semleges témákkal kezdődnek a dolgok...
2015. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem pont ugyanezt csinálja most az exem. Kérdezi hogy vagyok, hogy megy a suli stb... minden héten keres néhányszor, én hiába nem írok neki magamtól..

amúgy hasonlót akartam írni mint az első válaszoló. Hallgass rá!!

20/L

2015. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem is volt eltelt tobb honap majd egyszer megkeresett szimplan csak barati beszelgetesbol es kesobb minden kezdodott elorol mert nem tudtam nemet mondani de utana radobbentem es jol elkuldtem a fenebe...
2015. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez igy igaz,engem is keresett fél év, majd egy év után is,szerencsére bátor voltam,és nem válaszoltam neki,letiltottam,mert tudtam, csak kihasználna egy újabb önbizalom növeléshez... szar alak volt...
2015. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!