Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakinek egyszerűen nem való a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Alapvetően egy energikus, ambiciózus lány vagyok (21 éves), szeretem az életemet és magammal sem vagyok rosszban. Mindez egészen addig, amíg szerelmes nem leszek és össze nem jövök valakivel; onnantól kezdve egy mindent túlagyaló, sérelmeken túllépni képtelen valaki leszek, hiába tudom már, hogy milyen hibákat kell elkerülni. Volt amikor a partnerem adott okot valóban az aggodalomra, de amikor teljesen tiszta a terep és nincs miért görcsölnöm, már akkor sem megy. Konkrétan depressziós leszek egy párkapcsolatban, a kapcsolat minőségétől majdnemhogy függetlenül. Ezek a problémák pedig a szakítással mind megszűnnek egy pillantásra és megint önmagam vagyok -de ez azt jelenti, hogy nem fogok tudni soha egy életet leélni valakivel, és egyedül maradok?

2015. márc. 23. 00:51
1 2
 1/12 Interferencia ***** válasza:
Még mindig mehetsz pszichológushoz.
2015. márc. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, mert alapvetően volna igényem a szerelemre és a társas létre, de már nincs szívem senkit se terhelni a gyökérségemmel.
2015. márc. 23. 00:55
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint egy kapcsolatban, nem úgy értettem, hogy a pszichológust terhelni.
2015. márc. 23. 00:55
 4/12 Interferencia ***** válasza:

Minél hamarabb, mert:


"Az évek csak telnek,de nem repülnek

A vágyaid veled együtt elmerülnek"

2015. márc. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen, legfeljebb olyan aki önmaga teszi szándékosan tönkre az egészet.
2015. márc. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fura én eddig ugy vettem észre, hogy minden nô ilyen. Szóval ne aggódj, ti ilyen dilisek vagytok.
2015. márc. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van akinek kevésbé való egy párkapcsolat. Például én olyan vagyok, hogy amíg nem jövünk össze hivatalosan addig odavagyok valakiért, utána pedig lassan elvesztem az érdeklődésem a másik iránt, úgy érzem, hogy megfojt a szeretetével, és én is kicsit depressziós leszek, a szakítással pedig ez elmúlik és ahogy te is, én is önmagam leszek. Lehet az a baj, hogy úgy igazán nem voltam még szerelmes, a lelkem mélyén hiszek abban, hogy egyszer képes leszek valakibe beleszeretni egy életre. 20/L
2015. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, annyi különbséggel, hogy én nem igazán problémázok, én csak nem tudom magam jól érezni egy kapcsolatban. Addig jó, míg flörtölünk, de nincs kötöttség. Én nem vagyok szerelmes típus és kifejezetten nyomaszt, ha engem szeret valaki és túlzásba viszi. Soha senkit nem csaltam meg, és monogám vagyok, nem ezért zavar a kötöttség, épp ezért nem tudom erre a magyarázatot. Jó ideje nem is kezdek inkább új kapcsolatot, eleve nem is érzem már a nyitottságot. Jó egyedül, jó ismerkedni, van egy szexkapcsolatom régóta, de vele ennél több nem lesz köztünk, és valahogy azt érzem, hogy ennyi elég is. Én is elég céltudatos vagyok, és ezekre koncentrálok, nem pedig egy párkapcsolatra, és ha kapcsolatom van, úgy érzem, elveszi az időmet minden mástól, és ez nagyon zavar. Az önbizalmam is szintén a helyén van, tudom magamról, hogy rendben vagyok kívül-belül, és a visszaigazolások is ezt jelzik, mert mindig nagyon sokan legyeskednek körülöttem, csak hiába... Bár nem használom ki a helyzetem, ha érzem valakin, hogy túlságosan érdeklődik, akkor leállítom, és megmondom, hogy ne pazarolja rám az idejét. Szintén 21/N
2015. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Interferencia ***** válasza:
Milyen jégkirálynők írogatnak ide. :D Nem bántásból mondom, meg értem, hogy ti ilyenek vagytok, csak rossz olvasni ezeket a gondolatokat.
2015. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Valóban az vagyok, a barátnőim is így jellemeznek és sokszor így is szólítanak. Hűvös vagyok, rideg, de nem csak a párkapcsolatokban, igazából mindenhol. A barátaimmal is, így nincs is sok, amit nem is bánok, mert róluk legalább tudom, hogy igaziak, hisz így fogadnak el. Szerintem ilyen emberek is kellenek, nem lehet mindenki hős szerelmes, és romantikától csöpögő. Én igyekszem az ilyen embereket elkerülni, ők pedig engem, és így szép az élet.
2015. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!