Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom,aki többet érez irántam és szivesen össze jonne velem. Nagyon aranyos, kedves srác, mindig szivezget de én ezt nem csinálom neki vissza. Ma is,hogy jó akkor ő sem lesz ilyen velem,én mondtam sajnálom de nem vagyok olyan fajta lány aki hamar kibontakozik,nyílt mint a többi velem egykorú amit sajnálok is,hogy nem tudok neki megfelelni ebből a szempontból,és nem leszek hamar szerelmes mint ő...

De viszont sokszor ugy érzem hogy szeretem, de valami vissza húz...



2015. márc. 22. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szereted de nem vagy belé szerelmes. Ne kezdj bele egy kapcsolatba mert nagyon beleéli magát, te továbbra sem leszel belé szerelmes és jól pofára esne.
2015. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
O igen. Koszonom.😊
2015. márc. 22. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos az nálunk is ez történt. Azóta nem hogy szeret de nagyon szerelmes is.:)
2015. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!