Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Hogyan legyek tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Hogyan legyek tökéletes barátnő?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a párommal, és most tényleg igazán szerelmes vagyok (és Ő is), nem akarom elrontani. A napokban veszekedtünk egy kicsit, és rájöttem, hogy vigyáznom kell rá, mert vele akarok lenni még nagyon sokáig. Tökéletes barátnő akarok lenni. Olyan, akit soha nem akar lecserélni egy pasi. :D A párom szereti, hogy olyan vagyok, amilyen, de én ennél is jobb akarok lenni. Adhatnátok tanácsokat.

Sokat vagyunk együtt, sokat is alszunk együtt. Közös az érdeklődésünk, így együtt űzzük a hobbijainkat. Tud találkozni a haverjaival, el tud menni velük szórakozni, nem szólok érte egy szót sem. De van, hogy velem iszogat otthon. Néha meglepem vacsival mikor jön hozzám, vagy reggelivel az ágyban ébresztem. A szexuális életünk is nagyon rendben van. Mikor nincs velem, akkor facebookon üzengetünk egymásnak, olyankor tudatom vele, hogy hiányzik, de van hogy sms-t küld, hogy hiányzom neki. Nagyon sokat nevetünk együtt, egymásra vagyunk hangolódva, folyton mosolygunk egymás mellett, folyton csókolgat és én is őt :D, elhülyülünk mindig, de komolyan is el tudunk beszélgetni. Mi kell még?

22/L


2015. márc. 23. 01:01
 1/10 Interferencia ***** válasza:
100%
Ugyanezt folytatni 50 évig. Ennyi.
2015. márc. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Felesleges.

Egy kis idő és más farkak után fog folyni a nyálad.

2015. márc. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ugy tunik itt minden rendben van.
2015. márc. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy a lényeg: nem kell rágörcsölni.


Az életet a lehető legnagyobb boldogságban, harmóniában kell leélni. Ha mindig (reális) igyekezeted ellenére nem működik, akkor hagyni kell.

2015. márc. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Én rögtön azzal indítanék hogy szerintem maga a kérdésed eléggé helytelen hiszen egy párkapcsolat két emberről szól és egyáltalán nem csak neked kell teperni mert hidd el ha egyszer megszokja hogy folyton kiszolgálod és a toppon vagy ez már nem egy jóleső kis plusz lesz hanem elvárás. Szerintem nem az a fontos hogy tökéletes legyél hisz nem is lehetnél az. A lényeg hogy meg tudjátok beszélni a problémáitokat (hisz nem az a tökéletes kapcsolat ahol nincs nézeteltérés hanem az ahol ezt könnyedén meg tudják oldani) és együttes erővel dolgozni hogy akkor amikor már szinte teljesen természetesnek tűnnek a dolgok akkor is odafigyeljetek egymásra és ne hagyjátok hogy a megszokás ellaposítsa a kapcsolatot. Ha ezekre odafigyeltek és tényleg megvan az összhang amit mondasz akkor szerintem nem lesz gond:)
2015. márc. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
hívd meg egy dögös barátnődet édes hármasra
2015. márc. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy, legyél önmagad, ne legyél túl házsártos és hisztis és akkor vagy összejön hosszútávra vagy nem.
2015. márc. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg: ne legyél tökéletes. Ebben rejlik az izgalom.
2015. márc. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%

Nézd meg az anyja vagy a te anyád hogyan bánik a apáitokkal, és lehetôleg az ellenkezôét tedd! Ja és ne légy anyáskodó. A legfontosabb ne hazudj! Ne légy anyagias. Ha akarsz valamit mond el, ne pedíg megfejthetettlen jelekkel komunikálj!

Sajnos persze eggyiket sem fogod betartani, hiszen nô vagy! A kutyának sem lehet megtanitani hogy ne ugasson.

2015. márc. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Szex után változz sörré, vagy pizzává, vagy mindkettővé! :D
2015. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!