Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudja megkülönböztetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja megkülönböztetni a csajozós tucatdumát és a bókokat, mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, inkább már barátom, mint barátnőjelölt (pontosabban elvetettem az ötletet, mert elég problémás), aki nem ért dolgokat.

Ugyanolyannak tartja, ugyanolyan szinten kezeli a bókokat, dícséreteket és megjegyzéseket, mint a betanult, üres, formára öntött csajozós szövegeket.

Legrosszabb esetben egy személyre, helyzetre, szituációra szabott bókot, humoros-flörtölős-kedvesebb megjegyzést ugyanolyannak tart, mint egy "szia cica van gazdád?" vagy "biztos elfáradtál, mert egész nap te jártál a fejemben! :))"-jellegű szemetet.

Ezt hogy nem tudja érzékelni? Mármint, hogy a kettő elüt egymástól? Hogy teljesen más szinten mozog? És más a célja?

Egyszerűen felfoghatatlan, hogy hogy lehet egyenlőségjelet tenni a kettő között. Magyarázzam el neki, hogy megértse?


2015. márc. 23. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Haver megtudja, csak nem tőled akarja hallani.
2015. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehogy, én már nem hajtok rá. Rég leálltam. De mindenkire, MINDENKIRE így reagál, és ezzel marha sok srácot megbánt, aztán csodálkozik, hogy miért nem foglalkoznak vele.
2015. márc. 23. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
2: Akkor a srácokkal van probléma, ha ilyenen megsértődnek?!"Dehogy, én már nem hajtok rá. Rég leálltam."<- Akkor miért vagy kiakadva, nem a te gondod?
2015. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy milyen dumával próbálkozol..

Ha tetszel a csajnak vevő lesz rád, ha meg nem, akkor így is úgy is elküld...

2015. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!