Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok. Az apám soha sem foglalkozott velem. Ezt a fájdalmat évekig elnyomtam magamban, nem is hiányzott. Aztán megismertem egy 38 éves férfit, és előjöttek belőlem ilyen apakomplexusos érzések. Igénylem tőle az "apai" szeretet, odafigyelést, szigort. El is mondtam neki. Eleinte furcsállta, de most már nagyon szívesen megadja nekem ezeket, ő is igényli, hogy úgy nézzek fel rá sokszor, mint ha a lánya lennék. Elég betegnek hangzik, de nálunk olyan természetes lett. Mindezek mellett szeretem, mint férfit, nem az jár a fejemben állandóan, hogy "apa". Kérdés, hogy ez így mehet-e a végtelenségig, vagy kezeltessem magam inkább.
2015. márc. 23. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Tiszta József Atilla filing de ő a muterjával volt így... :/

Sok múlik, menyire vagy változás képe, ha változol forműlodsz akkor hosszú, de ez nem csak rajtad múlik.

Bár szerintem a 38 éves csak alkamira szeretne téged... :/

2015. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy pszichológushoz és vele tudsz ezekről beszélgetni és szakszerű tanácsot tud adni. Nekem is teljesen József Attilás a dolog.:) Mindenekelőtt érdemes lenne a pároddal elbeszélgetni,hogy ő őszintén ezt meddig tartja elfogadhatónak,mert szerintem ő lassan már gyereket szeretne...
2015. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Interferencia ***** válasza:
Szerintem sokáig, ha tényleg ezt szeretnétek.
2015. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legszebb, hogy tudod, hogy serult vagy es nem tettel ellene....

menj pszichohoz, mert ez szerepkonfliktus! Peldaul kepzeld el, hogy gyereket szulsz neki! Akkor ki lesz az anya ahazban? A gyerekednek nem lesz anya mintaja, mert az anyja vele egy szintrol tekint az apjara.... es akkor a gyereked ugyanugy komplexusos lesz mint Te... szoval menj pszichologushoz!

es ez nem jelenti azt, hogy a kapcsolatod is ramegy a komplexus kezelesere, csak a kapcsolatotokban all helyre az egeszseges viszony:)

2015. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!