Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért így kellett történnie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így kellett történnie?

Figyelt kérdés

Ma szakitottunk a volt barátnőmmel mert nem tudtunk találkozni többek közöt miatta mert "nem ért rá" és most tessék ez lett amugy én mindig próbáltam elhívni ide-oda, de nem tudtunk... és hogy most szakitottunk attól félek, hogy szenvedni fogok.

Ha akarunk valamit akkor az úgy van gondolom...


2008. aug. 26. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos vagy abban,hogy a baratnod szeret teged? ha az ember szeret valakit,akkor tudd idot szakitani a masikra,egyebkent is a baratnod mivel foglalkozik,hogy annyira elfoglalt?

Szerintem egy ideig ne keresd ot,ha o nem keres teged,hogy hianyzol neki akkor,o ezt a kapcsolatot mar nem akarja.Ha szeret,hivni fog.

2008. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se szeretett igazán,mert ha szeretett volna akkor együtt lettetek volna mindíg amikor egy kis szabadideje is van és valoszínűleg a szakítás is ezért lett
2008. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a az ember szereti a másikat,akkor időt mindig tud rá szakítani,hogy vele legyen(ha máshogy nem hát hétvégeken).A barátnőd nem ért rá,ahogy írod és szakítottatok emiatt,valószínűleg már nem szeretett annyira.Ha nem volt olyan dolga,ami annyira lekötötte volna az idejét egész nap,este is,hétvégeken is,akkor ez egy ok volt erre a szakításra valószínűleg.Hagyd őt most.Ha hiányzol neki,akkor megkeres téged,ha nem akkor meg tovább kell lépni ezen idővel.
2008. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!