Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy történt az első kakilásod...

Hogy történt az első kakilásod suliban? Mindig is mentél kakilni a suliban, vagy kellett történnie valamilyen dolognak, hogy elmenj ott is?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

"vagy kellett történnie valamilyen dolognak, hogy elmenj ott is?"


- Igen. Konkértan annak, hogy sz*rnom kellett. Valahol el kellett kezdeni. Utána már könnyen ment.

2010. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most végeztem a sulival, ami azt jelenti, hogy 14 évig suliba jártam. És az utolsó évbe mentem csak el jóformán, mert egyszerűen má majdnem beszartam vizsgán! Ennek kellett történnie. Igaz első szarásom feledhetetlen a suliba, mer benyitott a takarítónő, beszólt, hogy van-e bennt valaki, mondom van! Erre bejön. Azt tök nyugodtan elkezd felmosni, mikor benyitott hozzám akkor meg jaaajaj bocs, há... ennyit erről.
2010. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Wáááá :DDDD

Nem kell semmi dolognak történnie,ha kaksizni kell(xD) akkor kaksizni kell :DDD

2010. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok, de még soha nem voltam suliban sz*rni.
2010. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én első pár héten még a koliban sem tudtam. Mikor hazamentem pénteken egy félórát ültem a wc-n. :) Utána csak éjszaka. Iskolába nem emlékszem, hogy lettem volna. Utálom a nyilvános wc-ket, undorodom tőlük. Anyámék mesélték, hogy általános iskolás koromban is szaladtam néha hazafelé, hogy otthon pisiljek. Csak akkor mentem, ha már nagyon kellett.
2010. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

soha nem sza*tam a suliban mert egyik ajtót sem lehetett normálisan bezárni, és papír sem volt soha

inkább visszatartottam :S

2010. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Én konkrétan csak akkor mikor már majdnem firkált a vége. De ha menni kell hát menni kell. Jobb kinn mint benn.

Az nem olyan ciki ha valaki kimegy Sz*arni mint az h valaki az óra közepén besz*rik.

2010. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
suliban csak akkor ha fosok
2010. júl. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én soha nem sz@rtam még suliban de igazándiból az áltsuliban is és most a középsuliban is nem valami "szép" a retyók állapota, ugyhogy én csak hugyozok a suliba
2010. júl. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Először csak a gimiben mentem el), általánosban megúsztam. Nagyon kellett már szarni, már nagyon nehezen bírtam, és elmondtam a barátnőmnek. Ekkor kiderült, hogy neki is kell. Igenám, de a szünetben tele volt a lánywc. Így hát ellógtuk a tornaórát, szépen bevonultunk a wc-be, elfoglaltunk két egymás melletti klotyót, és egy jót kakiltunk. Eleinte óvatos voltam, nehogy hangosat fingjak, de a barátnőmet hallva túlléptem ezen a problémán is. :) Most meg már az egyetemen simán elmegyek kakilni, ha kell. 20/L
2010. szept. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!