Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is így érez, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így érez, ha egy lány ilyen módon megváltozik?

Figyelt kérdés

Vannak lányok, akik, ha nem is félénkebbek, de kicsit visszafogottabbak, egy kicsit szolídabbak, nem mindenkinek, inkább keveseknek nyílnak meg igazán...


És akkor történik valami váltás, vagy népszerűbbek lesznek, vagy szimplán mértéktelenül megnő az önbizalmuk - teljesen átalakulnak. Egy értékesebb lányból valami egész más lesz, és egyszerűen elveszti a varázsát, értékét.


Mondjuk úgy, egy gátlások nélküli, mindenkin átgázoló, önkontroll nélküli, öntömjénezéstől megrészegült, én-bármit-megtehetek-és-meg-is-teszek típusú lány lesz.


2015. márc. 23. 22:41
 1/5 A kérdező kommentje:
És az természetesen lemaradt, hogy hogy lehet ezt kezelni, és ha korábban szimpatikus volt, hogy lehet elfogadni, hogy a régi éne elveszett, és ez már egy egészen más személy?
2015. márc. 23. 22:42
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Te egy hasonlóan visszafogott fiú vagy és utálattal nézed azokat akiknek van önbizalmuk.
2015. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Téves feltételezés.
2015. márc. 23. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
A drog az rossz.
2015. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt nem bírom, hogy ha egy olyan ember csinálja ezt aki alapból egy nulla,egy semmi és egyik pillanatról a másikra elkezdi játszani a fejét mert azt hiszi ,hogy ez "menő" de közben nagyon nem áll jól neki és látszik rajta ,hogy csak próbálja megjátszani magát. Nem tudom ,hogy miért nem lehet azt fel dolgozni ,hogy arra születni kell , a személyiséget nem lehet megváltoztatni maximum elnyomni , eltorzítani..... Nekem ez a véleményem erről bár nem kifejezetten a kérdésre válaszoltam...:D
2015. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!