Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a hosszabb hajú pasik?

Figyelt kérdés

Tudom most a körbe nyírt cigányos haj a divat, felül meghagyva, jól leszedve oldalt meg hátul...


Nekem is volt olyan hajam de nem tetszek magamnak vele, nekem régen amolyan félhosszú hajam volt, kb mint az akkori Zac Efronnak a HSM-ből.


Amikor ez a cigányos felszedett hajam volt nagyon néztek az emberek sokan huligánnak mondtak, és durvának tartották azt mondták nekem a régi hajam illet jobban, ez tömeghaj most minden pasinak ilyen van és van akinek előnytelen...



2015. márc. 23. 23:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
én most növesztem vissza engem is elkapott ez a divatláz a cigány lányoknál nagyon bejöttem, de az ismerőseim nem ezzel szoktak meg kár volt elveszíteni a hajam mert qrva lassan nő vissza fele :( most a tetején 7 oldalt 3 centi... mosom 2 naponta elvileg akkor gyorsabban nő... hát ilyen haj nekem is tetszene most lenövesztem én is
2015. márc. 23. 23:53
 12/21 anonim ***** válasza:
Fiú vagy,ne foglalkozz annyit a hajaddal.
2015. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nálam a rövid haj azt jelentette, hogy leborotváltam az egészet. Most pedig hagyom, hogy megnőjön. Jelenleg olyan 8-9 cm-es, de 60 cm-esre meg szeretném növeszteni.
2015. márc. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nekem ilyesmi lenne a cél [link]
2015. márc. 24. 00:01
 15/21 anonim ***** válasza:
nekem tetszik. de a nagyon hosszú már nem, mert ritkán szokott szép lenni.
2015. márc. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem a hosszú, félhosszú jön be meg a raszta. :P Az "ecsetfrizurák" számomra taszító/homáros/nevetségesek. Siralmas, hogy mennyi tiniribizli nyáladzik az ecsetfrizuráért, nem tudom mi tetszik nekik benne. Ha valaki nem akar hosszú hajat miért nem jó neki egy átlagos rövid, hogy heteronak nézzen ki, ne olyannak aki "fiú" létére többet áll a tükör előtt belőni a frizuráját, mint 1 lány...
2015. márc. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem Ő. A pasi is. A haja. A mindene. <3

26/N

2015. márc. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem Ő. A pasi is. A haja. A mindene. <3

26/N


[link]

2015. márc. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bocsi,sza..kszik a gép. :)
2015. márc. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 szirup007 ***** válasza:
Vágasd le akkor nem kell annyira fent meghagyni de oldalt legyen rövid nyomi egy fiunak a hosszu haj :(
2015. márc. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!