Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanacsot kernek. A baratnommel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacsot kernek. A baratnommel kezd megromlani a kapcsolatunk, mert a vizsgaira keszul es ingerult, feszult. Hogyan veszeljuk at ezt az idoszakot?

Figyelt kérdés
4 honapja vagyunk egyutt, nehezen tudunk talalkozni mert du 4ig van suliban. en hamarabb vegzek altalaban es akkor is orakat kell ra varnom hogy lathassam. az erettsegire keszul, nyelv vizsgazik, folyton ingerult velem emiatt. probalom megerteni hogy keszul a vizsgaira es aggodik, de kezdem tulzasnak erezni. hogyan tudnam megoldani hogy ne legyen ilyen ingerult velem? vagy torodjek bele jelenleg es majd elmulik?

2015. márc. 24. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mást nem nagyon tudsz, mint beletörődni. Úgy látszik, ha stresszes, kimerült a barátnőd, akkor így reagál. Vigyázz! Számíts arra is, hogy ha együtt maradtok, akkor felnőtt korában is így fog reagálni. Elfogadható ez neked? Ezt gondold át. Megváltozni nem fog, legföljebb te tudsz valamilyen stratégiát az ingerültsége kezelésére (elviselhetővé tételére) kidolgozni.
2015. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1es jó nagy frázist puffantottál!

Ilyen lesz majd késöbb is!

Mikor vizsgáztál?

Kérdezö legyél türelemmel. Viseld el ezt az időszakot. A kedvesem belátó. Szerencsém van! :)

2015. márc. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor tudtok kicsivel tobb idore talalkozni, d*gd meg jol! :D

De viccen kivul! En no vagyok es hirtelen haragu. Es sajat magamrol sem tudtam,hogy mi a megoldas,ha idrges vagyok,mig nem az egyik baratom mellett rajottem.

2015. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szexualis teren semmi problemank.. :D egyebkent teljesen jol kijovunk, vannak napok mikor teljesen nyugisak vagyunk, aztan jon a veszekedos resz:D aztan talalkozunk es megbeszeljuk... oleles, puszi es el is van felejtve:)
2015. márc. 24. 14:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves második! A barátnő most a vizsgáitól ingerült, feszült. Később is lehet még nyelvvizsga, kreszvizsga, továbbképzésen vizsga, ha olyan a szakmája, ott is lehetnek rendszeres vizsgák (tipikus példa a vasutas, de léteznek még ilyenek). Ezen kívül ingerültséget, feszültséget nem csak a vizsgák okoznak. Ha más dolog okozza az ingerültséget (főnök idiótáskodása, más ember hibája miatti kár, akármi), azt ugyanúgy nem fogja tudni jól kezelni a barátnő várhatóan.


Ez még önmagában nem katasztrófa: ha a kérdező ezt bizonyos gyakorisággal el tudja viselni és kezelni tudja, akkor ez lehet egy jó kapcsolat. Ha nem tudja, akkor van gond.

2015. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

egyetemre keszul jelenleg, en jovore erettsegizek:) bar azert furcsa nekem ez mert en vizsgak alatt tudtam higgadt lenni:D teljes hidegverrel keszultem ra. csak szobelin voltam kicsit zavarban.. meg bizi osztasnal:) pedig en panikbeteg is vagyok es nehezen birom a gyurodest.


kedves elottem szolo, szerencsere nem egy hiszterika.. egyebkent teljesen konnyed a termeszetes, feszenges nelkuli.. gondolom a nagyobb nyomas miatt van ez. koszonom a segitseget remelem tuljutunk ezen:)

2015. márc. 25. 07:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy akkor találkoztok, amikor neki jó, amikor ki tud kapcsolódni. Adj neki időt, hogy koncentrálni a vizsgáira, ne keresd minden áron. Ha túl lesz rajta, akkor tudtok többet együtt lenni.
2015. márc. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*hogy koncentrálni tudjon a vizsgáira...
2015. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szakíts vele! Ha a vizsgák miatt ennyire kiakad, hogy a kapcsolatotok is megromlik, mi lesz akkor ha majd valami igazi rossz következik be az életében. Én szakítanék vele.
2015. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez ostobasag.. mindenki mas a stressz helyzetekben.. azert nem vazakat csapkod utanam.. csak rosszkedvu neha. ez nalam meg nem szakito ok mert szeretem. :)
2015. márc. 26. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!