Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el neki, hogy legyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki, hogy legyünk inkább barátok, vagy lehet még ebből a kapcsolatból valami?

Figyelt kérdés

Oda van értem a párom, bármit megtenne értem, mindig segít, ha kell. De én kezdem észrevenni, hogy nem vagyok szerelmes belé, és amikor keres telefonon, néha hazudok neki, hogy ne kelljen beszélnem vele. Másra viszont nem számíthatok, a legjobb barátnőm se lenne képes arra, amire a pasim igen. Nem a pénze érdekel, hanem az, hogy emberként tekint rám és jólelkű, tőrödik velem. Én már semmit nem érzek, ha megcsókol, és egy hónapja nem szexeltünk. De a barátomként szeretném megtartani.

Félek, hogy ha azt mondom, legyünk csak barátok, akkor örökre megharagudna rám, és elveszíteném az egyetlen embert, akire számíthatok.


2015. márc. 24. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld, ha úgy érzed, hogy elmúlt. Ezzel neki is csak rosszabb, hazudsz neki.
2015. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Interferencia ***** válasza:
Párterápia.
2015. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még mindig nem sikerült döntenem, mit tegyek.
2015. márc. 26. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!