Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet rosszul induló kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rosszul induló kapcsolatból szeretetteljes együttélés?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul, sok veszekedéssel indult a kapcsolatunk a barátommal, nem bánt jól velem, érzelmileg megcsalt, én sem épp az összetartást javítottam, párszor szakítottunk, de újból egymás mellett kötöttünk ki. Azt hittem, nem tudok megbocsátani neki és nem lehet már ezzel mit kezdeni.

Ennek ellenére most hónapok óta teljesen jól vagyunk, együtt dolgozunk a kapcsolatunkért. Boldog vagyok, szeretem, de félek, hogy mivel nem egy nagy tökéletes lángoló szerelemmel kezdődött, ésatöbbi... ezért nem mellette lenne a helyem. Van valakinek eféle tapasztalata?


2015. márc. 22. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj a jelenlegi helyzetnek, és ne rágódj azon, mi lesz, vagy mi lehet később. Ez az aggódás tönkreteheti ezt a jó kapcsolatot.
2015. márc. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!