Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy az ember annyira "túlvállalja" magát, hogy egy párkapcsolat ne férjen bele az életébe?

Figyelt kérdés

Nekem suli alatt nem volt barátom.

Nyilván nem arra gondolok, amikor az ember csak dolgozik vagy csak tanul és csak le akarja koptatni a "jelentkezőt", hanem amikor pluszt is vállal mellé (verseny vagy bármi).



2015. márc. 24. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán.
2015. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Én most nem akarok kapcsolatot, és nem is férne az életembe, amit igazából én intéztem így. Bár úgy gondolom, ha nagyon akarok majd párt, akkor ezek mellett is lesz rá időm, amíg meg nem, addig legalább van mivel elfoglalni magam. Nemsoká írom a szakdogám, gyakorlatot csinálok egy cégnél, diákmelózok, szeptembertől pedig elkezdek egy másik egyetemet, januárban pedig államvizsgázom és megszerzem az első diplomám. Ezek mellé senkinek sem hiányzik még egy párkapcsolat is... Szexkapcsolatom van, bőven elég.
2015. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

van ilyen

én szerencsére nem ilyen vagyok

2015. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen. Én amikor napi 16 órát dolgoztam, akkor is volt időm a sportra pl. :)


22N

2015. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!