Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, véget vetnétek a szexkapcsolatotoknak 1év után ha a partneretek bevallaná, hogy belétek zúgott?

Figyelt kérdés
22/l
2015. márc. 24. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Aha. Úgyhogy jobb, ha titkolod és még pár évig szenvedsz.
2015. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha én nem érzek többet mint testi vonzalom akkor elmondanám őszintén a dolgot. Nem szeretnék senkit kihasználni lelkileg.
2015. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, dugnám tovább. :)
2015. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Egy valamire való pasi ilyenkor kiviszi a nőt a Tajgetoszra és ott hagyja a farkasoknak
2015. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. A volt szexpartneremmel befejezném.
2015. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es:nem szeretnél senkit kihasználni lelkileg? Hát ez kész. Akkor eddig dugtad,most már kéne valami egyéb extra is a nőnek, akkor dobod. És szerinted így tudod ápolgatni a lelkét, vagy mi?
2015. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, ezért nem kell szexkapcsolatba belemenni. Én csak olyan pasival fekszem le, aki már bizonyította, hogy szeret. Helyre kéne már tenni a fejecskédben, hogy kinek mi a dolga. A férfinak az udvarlás, és nem a nőnek az epekedés.
2015. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szexkapcsolat két végű dolog.

Csak szex kötöttségek nélkül.

Ha nem érzek iránta semmit főleg 1 év után minek erőltessem?

Nem azért de ha a párom nem mondja el előbb akkor nem tudok vele mit kezdeni ő hülyesége volt.

#2 voltam

2015. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha éreznék én is valamit meg próbálhatnánk. Volt rá példa , nem voltam közömbös felé.:)
2015. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!