Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig egészséges a szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig egészséges a szerelem, és mikortól tekinthető betegesnek a rajongás?

Figyelt kérdés

A véleményetekre vagyok kiváncsi.


Az ember, ha szerelmes ragaszkodik a másikhoz, gondol rá, Őt látja tökéletesnek, minden szabadidejét Vele akarja tölteni, olykor előjön a féltékenység/féltés ha arra gondol hogy elveszítheti a másikat. Egyszóval Ő a tökély, Ő a minden....stb.


Ez a szerelem.

De mikortól mondanátok betegesnek a ragaszkodást, vagy a rajongást? Mikortól mondanátok azt, hogy "elég ez már nem szerelem,hanem túlzott kötődés vagy beteges rajongás...stb"?


Hol van az a pont,amikor az ember tudhatja hogy már átesett a ló túloldalára, és ez a fajta kötődés vagy ez a fajta ragaszkodás a másikhoz már nem normális?



Példákat is írhattok.


2015. márc. 25. 10:47
 1/6 A kérdező kommentje:

tudom fura a kérdés.


De napok óta azon gondolkodom,hogy mennyi szerelem egészséges és mikor kezd betegessé válni.

És miben nyilvánul meg, hogy ez már nem normális?

Pl abban, hogy

-folyton vele akarsz lenni?

-vagy hogy más nem létezik?

-vagy hogy rettegsz hogy mikor veszíted el?


Példákat írjatok :)

2015. márc. 25. 10:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Alvin és a Mókusok: Sziámi c. szám.

Onnantól beteges! :D

2015. márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

vagy írhattok tapasztalatokat is!!!


Pasik, nektek mikor zavaró a csaj túlzott kötődése?

2015. márc. 25. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem onnantól tekinthető betegesnek és ijesztőnek, amikor nem veszi észre az illető, hogy a másiknak nem hagyja meg a személyes terét és nem hagy nyugtot neki. De ez mindenkinél változó.

Onnan lehet megtudni, hogy egyenesek vagytok egymással és szólsz neki őszintén (de nem bunkón), hogy ez most neked így túl sok.

20/L

2015. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom - és ez az amit nem is fogok megtudni sosem.


Én nem vagyok ilyen, hogy ez menne :)

2015. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szerelem kölcsönös érzelmeken alapul és mind2 fél aktív szereplője a kapcsolatnak.

A rajingás egyoldalú dolog, nem feltétlen kölcsönös érzelmeken alapul és az egyik fél a kizárólagos kedvezményezettje a kapcsolatnak.

37F

2015. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!