Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik párkapcsolat csókolózá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik párkapcsolat csókolózás nélkül, felnőttek között?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, én nem tudom elképzelni.
2015. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze,idős emberek már nem szoktak smárolni,de persze ott is vannak kivételek.
2015. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Két hónapja vagyunk együtt, nem is szexeltünk még, én akarom, bnőm szóba se hozta. Azt mondta, azért nem akar velem csókolózni, mert túl nyálas. Elmúltunk már 18 évesek mindketten, ezért furcsálom :(
2015. márc. 25. 21:46
 4/9 anonim ***** válasza:

hogyha korábbi rossz élményed van, akkor sem kell erről lemondani.

a fiúd annyit tehet, hogy türelmes. néha erőlteti, néha hagyja, hogy úgy fejezd ki magad csók nélkül, ahogy szeretnéd.

én nem tudom elképzelni csók nélkül, sokat jelent.

2015. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Két hónapja vagyunk együtt, nem is szexeltünk még, én akarom, bnőm szóba se hozta. Azt mondta, azért nem akar velem csókolózni, mert túl nyálas. Elmúltunk már 18 évesek mindketten, ezért furcsálom :("

Ennek a kapcsolatnak annyi, totális elhidegülés. Dísznek vagy csak a barátnőd mellett, amint talál másik pasit, aki megfelel neki, és kívánni fogja, te repülni fogsz. Sajnállak de ez az igazság.

2015. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet,hogy egyszer majd rá tudod venni egy csókra,de a szexről ne is álmodozz.
2015. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Létezhet pl két aszexuális közt, vagy olyan pár esetében ahol semelyik fél nem kedveli a csókokat.


De hosszútávon szerintem nem működhet a dolog két olyan ember között akiknél ilyen alap dologban eltérnek az igények.

2015. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Létezik. Az exem is utálta.
2015. márc. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett?
2020. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!