Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon szeretem a barátomat, de ő kissé butácska?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve járunk, és nagyon szeretem, de nagyon műveletlen. Bármikor komolyabb témákra kezdek kitérni, akkor ő nem mond rá semmit és rájátszik hogy mennyire unalmas.

Ráadásul, mikor még az ismerkedős fázisban voltunk hogy 2. Hétnél, egy házibuliban smároltam részegen egy sráccal. Ezt el sem merem neki mondani.


2015. márc. 25. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Na most itt valamelyik információ fölösleges... a kérdést témáját tekint szerintem az utóbbi...
2015. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen komolyabb témákra? Akkor hagyd ott ha nem megy a dolog.
2015. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulj tőle "butácskául":).
2015. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!