Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, kezdetben úgy tünt lesz belőle valami, viszont egy idő után ő nem akart párkapcsolatot, csak barátságot. Nagyon egy hullámhosszon voltunk, ezért ő erőltette a barátságot is ennek ellenére. Tulajdonképpen többször megbeszéltük, hogy ebbe az irányba indulunk el, viszont mindig mást csináltunk. Smárolás, simogatás ... annak ellenére, hogy lehet 20 perccel előtte beszéltük meg, hogy nem ez lesz. Tehát azt hiszem a legrosszabb módon kezeltük a helyzetet. Ez engem teljesen összezavart és amiután ő véglegesen lezárta ezt az irányt én féltékenykedtem és többször kiakasztottam. Ezután mindig rájöttem, hogy hülye vagyok, de napi szinten kapcsolatban maradtunk és nem tudtam így lezárni magamban ezt az irányt. Most igazából nem hajlandó már velem beszélni pár napja, mert szerinte nem vagyok normális, teljesen kifordultam magamból, de úgy gondolom, hogy ezt ketten hoztuk össze, de mégis én kezeltem minősíthetetlenül. Jelenleg facebook chatről is letiltott... ha találkozunk, akkor azért szól hozzám, de mint egy idegenhez. 2-3 napja van ez a helyzet.

Így le tudtam zárni magamban a dolgokat (tudnám barátként kezelni), hogy pár nap gondolkodási időm volt, de lehet, hogy már késő?

20/F



2015. márc. 26. 08:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, ha ez megnyugtat.
2015. márc. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát az nem nyugtat, hogy másnak se jobb, mint nekem sajnos :)
2015. márc. 26. 08:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Én szerintem hanyagold a kiscsajt, kerüld a találkozást is vele, és más dolgokkal, más emberekkel foglald le magad. Aztán meglátod, hogy ő keres-e téged vagy sem. Ez a legjobb taktika. Ha érdekled őt, akkor úgyis meg fog lepődni hogy miért hanyagolod, és ő fog kezdeményezni. Ha meg nem érdekled, akkor meg fölösleges ilyen dolgokkal töltened az idődet, hogy barátkozás, amikor meg vágyakozol iránta, de hiába... Amíg látja, hogy odavagy érte, addig nála a magas labda, amit bármikor lecsaphat. Ne add meg neki ezt a lehetőséget.
2015. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

LoooL nekem pont most jutott eszembe egy ilyen esetem feljövök ide és látom nem csak én szoktam ki akadni...:D

Am nem te vagy a hibás...minek húzta előtted a mézes madzagot.(simán lehet h csak szórakozott veled..)(csak barátok smaci meg simi)...Én nem tartanám vele a kapcsolatot többet.Mondani könnyű nekem is azt kellet volna egyből.e helyet csak hisztiztem aztán jött a bocsánat kérés XD.Szóval üdv a klubban itt már eljátszottad mindened és még meg is alázkodtál.Azt tudom csak tanácsolni amit magamnak is mondtam erre legközelebb legyél sokkal erősebb és már az elején ha ezt akarják játszani veled küld a francba...

2015. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó azért itt már más a leányzó fekvése...le lett tiltva itt már nem játszik az h majd ő fog jönni h jaj miért nem keres mert akkor nem tiltotta volna le csak törli...A kérdezőnek csak a saját viselkedése miatt nehéz lezárnia magában az esettet.De abban igazad van hanyagolni kell mert csak még hülyébben fox kijönni a dologból és már réges rég magad előtt égeted magad.Ezzel meg kell békélned el kell számolnod magadban.
2015. márc. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazából abban biztos vagyok, hogy nem játszott velem, mert ő kihangsúlyozta, hogy szerinte hülyeséget csinálunk, de én elhitettem vele azt, hogy nem fogom félreérteni. Problémája az volt, hogy egymagasak vagyunk. 178 centi és őt zavarja ez. Mindig mondogatta, hogy próbálja elfogadni a tényt, mert csak ez gátolja őt az egészben, de ahogy mások párokat nézett akik egymagasak/magassarkúban a lány esetleg még magasabb is volt a barátjánál, azt ő nagyon gáznak érezte. Zavarja a magassága és egy nála 10-15 cm-rel magasabb fiú mellett érzi csak jól magát (korábbi barátja is 1 fejjel magasabb volt)
2015. márc. 26. 08:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ejjha. Kicsit felszínes.
2015. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, minden barátnőja mondta neki, hogy szerintük ez nem gáz. Főleg emiatt zavarodtam össze, hogy még a bartánői is azt mondták tartsak ki, mert nem hiszik el, hogy ez ekkora probléma lenne...
2015. márc. 26. 08:47
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Hát, nem sok ész lehet a fejében ha a magasság miatt nem jön össze valakivel.
2015. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Elég kifogásszagú a dolog.
2015. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!