Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket ez zavarna vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavarna vagy én túlzok?

Figyelt kérdés
A barátnőm felköszöntötte a szülinapján az exét ,engem kicsit zavar.Egyébként nem találkozgatnak,nem beszélgetnek.

2015. márc. 26. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Túlzol.
2015. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Te túlzol szerintem.
2015. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túlzol. Ebbe még nincs semmi, én is jóba vagyok az exemmel. Sőt találkozni is szoktunk meg beszélünk egy csomót, de ez egyáltalán nem jelent semmit.
2015. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tulzól!
2015. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aladar12 ***** válasza:
ha sms-t küldött neki, úgy hogy eszébe jutott, hogy ma van neki, akkor zavarna. ha csak facebookon írt, mert látta, hogy ma van, akkor nem.
2015. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Facebookon írt,de nem azért mert látta,amúgy is tudja,mondjuk az egyik barátnőjének ugyanakkor van a szülinapja mint az exének,lehet ezért tudja...
2015. márc. 26. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:

aladár: nagy kaland, ha magától tudja.. az egyik barátnőm két hét múlva is el tudta szórol szóra mondani a pasijával történt fél órás beszélgetésüket, akkor miért ne jegyezhetné meg valaki az exe szülinapját??? Az valamikor fontos volt, beépült a tudatába, kész.


Kérdező: szerintem nem nagy kaland egy faces köszöntés. És bocs, de ezeket sosem értem, miért probléma, hogy valaki normális/kedves az exével? (amennyiben amúgy nem gyanús a dolog, mert az megint más tészta..) Miért baj, ha valaki normálisan válik el az előzőtől és gondol rá utána is? Miért nem inkább öröm, ami azt vetíti előre, hogy ha szét is mentek akkor az valószínű normálisan fog zajlani és utána is marad mindkettőtöknek valaki akivel szép emlékek voltak és akire esetleg lehet számítani?


Én 10 évvel ezelőtti exemet kértem most meg, hogy hozzon el valamit autóval. Ha neki van valami üzleti lehetőség akkor rögtön szólok neki. És a jelenlegi párommal is "jóban" vannak. Nem imádják egymást, de mindkettő normálisan viselkedik.

2015. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Túlzol.
2015. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!