Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátom kórosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom kórosan elhízott nőket nézeget szabadidejében a neten?

Figyelt kérdés

Elég hülyén érzem magam én sokat foglalkozok a testemmel és mindíg is undorodtam a kövérektől, szerintem a neveltetésem miatt. Tegnap azt hitte a barátom hogy már alszom, és láttam hogy a neten képeket és videókat néz kórosan elhízott nőkről...megnéztem az előzményeit és többszáz ilyen képet találtam. Mikor rá kérdeztem azt mondta hogy neki csak rajzon tetszik de élőbe undorító... de aztán találtam nála élő csajokról is videókat...Nem tudom mit csináljak, én elég magas, átlagos testalkat vagyok, nem szeretnék elhízni, de frusztrál hogy őket vonzóbbnak találja nálam... szakítani akartam de azt mondta én vagyok a legszebb és csak én kellek neki... hát érdekes a szituáció..

Más srác is szokott elhízott nőket nézni annak ellenére hogy a barátnője vékony és azt állítja nem tetszenek neki a kövérek?...

Gyanús nekem a dolog, szerintem csak azért tagadja hogy ne legyen féltékeny vagy nemtudom..: SSS

Mit tennétek ilyen helyzetben?



2015. márc. 26. 12:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%

"Sokat segített a női hozzászóló"

Egy nagy lófszt segített! Leírta egy nő vágyai és a valóság közti kapcsolatot, te meg benyelted! Mondjuk hogy ő mi a rákért írta le, mikor ő NEM FÉRFI(!!!) azt nem tudom. Csak félre vezetett! De ha te úgyis mindent benyelsz, akkor meg is érdemled! 21 évesen nem korod beli kis po:ccsel kéne lenned, hanem ÉLETTAPASZTALATTAL rendelkező IGAZI FÉRFIVEL!

2015. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Barátomat megkérdeztem róla, és azt mondta igaza van a nőnek, aki válaszolt, persze nincs rá garancia hogy igazat mond.

De miért vagy ilyen ideges? :)

2015. ápr. 11. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!