Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátom haverokat találjon magának és ne én legyek számára az egyetlen, központi személy, akin minden múlik?

Figyelt kérdés

Nincs egy barátja sem, mindig azt mondogatja, hogy ott vagyok neki én, velem mindent meg tud beszélni. De szerintem igenis mindenkinek szüksége van barátokra, kikapcsolódásra az "asszonytól". Ő ezt nem akarja.

Nagyon féltem emiatt, hogy ha esetleg egyszer rosszul alakul és szétválnak az útjaink, teljesen magára fog maradni. Mit tehetnék?

20/L, 22/F


2015. márc. 26. 18:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok, mint a barátod, csak lányban. Nem teljesen ugyanolyan, mert én simán mászkálok egyedül is színházba-moziba-múzeumba, de nekem sincs óriási társaságom, és az elmúlt időszakban kb. csak a munkatársaimmal mozdultam ki a páromon kívül, de velük sem vagyok olyan hűdejó viszonyban, és ha nem lennének ezek a kollégás sörözések, akkor sem dőlnék a kardomba. Voltak régen barátaim, mindben csalódtam, amúgy sem tudok könnyen barátkozni, új társaságban feloldódni... de nem is érzem olyan rossznak azt, hogy nincsenek. Ez már a párom előtt is így volt. Most persze örülök neki, hogy van kivel eljárkálni, akit szeretek, de ha esetleg szakítanánk, nem esnék depresszióba. Ha a párodnak így jó, akkor nem kell ezt erőltetni. Nem mindenkit barátságba "találtak" ki.
2016. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!