Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy amikor kiderül egy barátnőmről, hogy egy nagy perverz, akkor oda lesz az az igazi szerelem?

Figyelt kérdés
A kapcsolat megmarad (egy ideig), de már nem lesz az a nagy (romantikus) szerelem, inkább szexkapcsolat.
2015. márc. 26. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Fura, nekem csak akkor jön meg a nagy szerelem.
2015. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te ilyen vagy. Neked konzervatívabb nő kell hosszú távra.

Én is fordítva vagyok vele, ha már megnyílik nekem valaki annyira, hogy el meri árulni a legmocskosabb vágyait, sokkal jobban vonz az illető mindenhogyan.

2015. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Kamu kérdés: egy nő nem szokott perverz lenni, ők csak tökéletesek tudnak lenni.
2015. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem szereted a jó szexet
2015. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól lehet, hogy te halvérű vagy és egyáltalán nem tüzes. Te ezek szerint a romantikusabb pasik körébe tartozol. Egy perverz szexgép nő mellé egy ugyanolyan perverz, tüzes pasi illik mint ő. Úgyhogy inkább hagyjátok egymást mert nem lesztek boldogok. Én is perverz vagyok és az előző pasim ugyanilyen volt mint te, sőt még azt is mondta hogy beteg vagyok. Szakítottam vele és most egy hasonlóan szex őrült pasim van mint én.
2015. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi számodra perverz... Mert van az amikor csak simán prűd vagy, és van ami már tényleg érthető az ellenérzésed.


Ha csak arról van szó, hogy a csaj megkér hogy fenekeld el kicsit, vagy kötözd ki, esetleg az orális szexxel van bajod, akkor válassz valami apácanövendéket vagy ilyesmit, hátha az elég szende lesz számodra.


Ha viszont az a vágya, hogy ostorral véresre verjen, seggbe dugjon felcsatolhatóval, vagy mondjuk a mellkasodra akar szarni akkor megértem, hogy nem tetszik.

2015. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!