Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olYan hogy a....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olYan hogy a. masik kiszeret a másikból sok év után?

Figyelt kérdés
Persze nem egyik naprol a masikra..de a problémák miatt..sok kicsi sokra megy és betelik a pohár és már nem.szereti a.másikat csak a kötődés miatt nem megy a szakítás..?!?!?
2015. márc. 26. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán van másmilyen is?
2015. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy annyira szerelmes volt az a fél aki most szakitani akar...imadta azt mondta ha ennek valaha vége lesz az tuti nem az miatt hogy ő szakít... Es akk mégis ezt érzi most..
2015. márc. 26. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, van ilyen.
2015. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ez.olyam szomorú 7 év után...
2015. márc. 26. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Bár ha én kiszeretek valakiből, akkor már kötődés sincs. Legutóbb 3,5 év után jött ez el nálam. Nem voltak különösebb problémák sem, csak meguntam és már nem is akartam jobbá tenni a kapcsolatot, vagy felébreszteni a tüzet. Tudtam, hogy találok nála jobbat is, nem mindenben egyezett a véleményünk és a jövőképünk is eltérő volt. Ezek nem okoztak feszültséget, nem ezek miatt szakítottunk, csak mert részemről elmúltak az érzelmek és nem is akartam őket visszahozni.
2015. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Itt is ez van amit leirtal..mar a szex sem olyan... Kedves velem.meg minden de úgy érzem a.jövőkep is más kicsit nem.olyan es nem tom akarom e h helyre jöjjön...
2015. márc. 26. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, de jó esetben szakítanak is a párok ha már kiszeretnek egymásból. Semmi értelme megszokásból együtt lenni, szakítani kell, aztán a következő kapcsolat talán már jobb lesz. Barátok meg így is maradhatnak ha kötődnek egymáshoz.
2015. márc. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!