Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől függ hogy egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ hogy egy pár tagjai összeillenek e?

Figyelt kérdés

Számít e a külső, vagy a hobbik, szokások? Vagy mi a döntő amiből látható hogy összeillenek?

És lehet e úgy jó és hosszútávú egy kapcsolat hogya a felek nem illenek össze?


Mondok példát. Egy 17 éves lány aki tipikus jókislány. És egy 17 éves fiú aki rossz tanuló, motorozik és csak a gép és a haverjai érdekli ( persze a lányon kívül)


Még ilyen különbségek mellett is összeillhetnek, vagy nem?


2015. márc. 26. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Horoszkóp. :D
2015. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kitalálom: a 17 éves rosszfiú az te vagy :D
2015. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szóval azt kérdezed van e a pasinál esélyed, hát erről fogalmam sincs
2015. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rövid ideig mûködhet (max. 2-3 év), de hosszútávon megszívják. Aztán gyakran az van, hogy a rosszfiú veri a jókislányt, aki meg panaszkodik, hogy nincsenek igazi férfiak...
2015. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Eddig egyik sem stimmel. :D Nem én vagyok a fiú, és nem is akarom felszedni a srácot mert már több mint fél éve együtt vagyunk nagy boldogságban és szeretésben. :D


Csak amikor megtudták hogy együtt vagyunk akkor sok elkerekedő szemetek és kínos vigyoroat kaptam válaszul. :D


És ezért elgondolkoztam egy pár napja. Eddig nem érdekelt más véleménye. és ezután sem nagyon fog, csak meg szeretném érteni.

2015. márc. 26. 20:59
 6/10 A kérdező kommentje:

1nek mondanám hogy nem igazán hiszek a horoszkópokban. :D Néha vicces, de ennyi. Bár ha ez mond bárkinek bármit akkor a srác halak én meg szűz.


Nem tudom honnan indult a félreértés NEM ROSSZ, csak rossz tanuló. Sosem bántana.

2015. márc. 26. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Jellemeznéd kicsit bôvebben? Akkor nem az a tipikus rosszfiú, aki verekszik, rongál, másokat kiközösít, cigizik, drogozik stb.?
2015. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem nem kell hogy egyforma legyen az érdeklődési körötök, a barátaitok, vagy a viselkedésetek.. Elégha tudod hogy mi tetszik benne es mi az amit szeretsz benne!! A többi lényegtelen, es azt csak rajtatok áll hogy mennyire lesz hosszútávú a kapcsolatotok.
2015. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Persze. Ömmm... talán annyi hogy cigizik, de ettől még senki nem lesz rossz. :D Inkább vicces és bolondos. Általában a középpontban akar lenni a hülyeségeivel, de ettől függetlenül velem bármikor képes komolyan beszélni.

Eddig nagyin rá volt függve a gépére 0-24ben is akár, de amióta együtt vagyunk lényegesen kevesebbet foglalkozik vele. ( sosem helyezi elém)

Semmit nem tart cikinek amit csinál még akkor sem ha tényleg nagyon az. :D Nem mindig tudja hol a határ ha valakit úgymond megviccel, idegesít.

De amúgy velem kedves, megértő és figyelmes.

2015. márc. 26. 21:13
 10/10 anonim ***** válasza:
1.-es vagyok, én sem hiszek a horoszkópban, csak vicceltem :D
2015. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!