Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél év után szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után szakítottunk a barátommal. Azóta is ugyanúgy beszélünk de ő nem akar békülni mert megunta a veszekedést. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor mondtam neki h megyek bulizni akkor teljesen kiakadt h én mit fogok ott csinálni és h ő meg fog otthon őrülni.Végül ő is eljött.egész este ültünk egymás mellett,beszélgettünk de csak általános dolgokról én elsírtam magam h szeretem és nem akarom h szakítsunk,megvigasztalt h nyugodjak meg nincs minden veszve mert akkor most se lenne itt velem,puszilgatott ölelgetett.azóta is kértem már h béküljünk ki,megváltozok,de azt mondta egy darabig nem akar mert belefásult a veszekedésbe.szeret még?jobb lenne ha egy ideig elkerülném?
2010. febr. 17. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem szeret még, mert akkor nem csinálta volna azt, amit azon a bulin. :) Nem kell kerülni, csak beszélgess vele, ilyesmi, szerintem ki fogtok békülni... Csak egy ideig ne erőltesd még a dolgot. 19/L
2010. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

én fiú vok sztem nézzük meg barátod szempontjából

sok volt a veszekedés nem veszekedni kell hanem megbeszélni a dolgokaat(nekem is van jelenleg másfél éves kapcsolatom és sok volt a veszekedés és szakítottunk is párszor aztán bnőm anyukája megelégelte azt mta nem hallgatja a veszekedéseket hnem beszéljük meg ha kell vele is és javított a dolgokon azóta nincs veszekedés 1 hónapja semmit nem veszekszünk ami baj van azt megbeszéljük) sztem ezt kéne nektek is azt pedig h jöjjetek ösze újra beszéljétek meg mondd el neki egyszer h mit akarsz ha kellesz neki akk lépni fog érted:) ha van vmi más gond ami csak rajtad áll abban meg bizonyíts ennyi sok sikert jöjjetek össze újra:)

2010. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem hagyd egy kicsit magának. Hagy gondolkozzon ha szeret úgyis keresni fog és menni fog utánad ha nem keres meg semmi sem akkor abból megfogod látni h akar e valójában vagy sem . Van egy olyan mondás h : Akit szeretsz azt elengeded...Lehet neked ezt kellene tenned... ne mutasd azt felé h magadhoz akarod láncolni... szerintem
2010. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeret ez a fiú! De mégis 1 kicsit most hagyjad békén, és szerintem úgyis keresni fog, mert nem bírja majd nélküled, és szentem azt sem tudná elviselni h más pasival lásson! Sok sikert! 16/L
2010. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát remélem igazatok lesz mert én szeretem.De elég furcsa a helyzet.azt mondja még nem akar békülni viszont sokszor látom rajta h féltékeny,mondta is h nagyon rosszul esne neki ha mással látni.Van egy olyan érzésem h most azért nem akar békülni h tudjon tanulni mivel most érettségizik:S
2010. febr. 24. 19:23
 6/6 anonim válasza:
Szia! Szerintem egy érettségi nem befolyásolja az érzelmeket és ha szeret, akkor ezt egy érettségire nem lehet fogni. Viszont! A leirtak alapján, hogy a buliba is inkább ment veled, szerintem biztosan érez még valamit! Én a helyedben teljes általánosan viselkednék vele, semmiképp nem mondanám, hogy szeretem, vagy hogy hiányzik, kizárólag néhány mosoly, néhány hogy vagy, minden rendben?! és tovább mennék. Semmiképp ne akard féltékennyé tenni, az megöli a maradék érzelmeit is. Rideg sem legyél, mert el fogtok távolodni. Egyszerűen csak általános jó kedvvel beszélgess vele és ha tényleg szeret, úgysem birja majd sokáig! :) Sok sikert nektek!!!
2014. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!