Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki jot kivan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki jot kivan az exenek. Vagy ilyen nemnagyon letezik?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 00:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én bizony csak jót kívánok az exemnek. Szegény eléggé megszenvedte a szakítást, sajnáltam is, de nem voltam már képes vele maradni. Remélem, talál egy rendes barátnőt.
2015. márc. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Rövidesen szakitas utan ?
2015. márc. 27. 00:01
 3/16 opened paradise ***** válasza:

Kívánom neki,hogy találjon magának megfelelőt és legyen boldog.

Valamint azt is kívánom neki,hogy az a fülhallgatóm,ami "eltűnt" legyen zárlatos és rázza meg párszor.

2015. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ertem de gondolok arra hogy ha megbantott teged az ex es ugy szakitottatok akkor kivanhat vki jot az exenek vagy sem ?
2015. márc. 27. 00:03
 5/16 A kérdező kommentje:
Es ha ö egybol lecserelt egy masikra akkor is ?
2015. márc. 27. 00:05
 6/16 opened paradise ***** válasza:

Tudom,hogy így van,sőt lehet,hogy már korábban.

Váljék egészségére,ha ilyen ember lett,akkor nem izgat.

2015. márc. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én azt kívánom neki hogy azt amit ellopott tőlem,az élet többszörösen adja vissza neki.Mondjuk már elkezdődött,mert egy évre rá elvesztette a biztos,jó munkahelyét.
2015. márc. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kívánok neki szép életet, és boldogságot! Remélem egyszer rájön magától, hogy miért voltam olyan, amilyen.
2015. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Engem egyből lecserélt másra, de én nem vagyok egy harag tartó ember.

Egy fél évvel a szakítás után már ott voltam, hogy nem haragszom rá és kívánom neki a legjobbakat.

Természetesen én nem vagyok kíváncsi rá, nem akarok vele beszélni, de nem kívánok neki semmi rosszat.

2015. márc. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi tök normálisan váltunk el, egyszerűen kihűlt a kapcsolat, de nem vitatkoztunk, nem utáltuk meg egymást, csak simán kimondtuk, hogy jobb, ha külön folytatjuk és ennyi. Nem volt "maradjunk barátok" duma, nem tartjuk a kapcsolatot, ha nagy ritkán összefutunk váltunk néhány szót, de egyébként semmi. Nem neheztelünk a másikra, stb. Szerintem mindketten jót kívánunk a másiknak, én legalábbis az én nevemben csak ezt mondhatom.
2015. márc. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!