Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki képtelen a szerelemre, mert egyszerűen nem szerelemre született?

Figyelt kérdés

Persze érez többet más iránt, de konkrétan szerelembe esni nem tud (mondjuk mert túl realista).

Ehhez még egy kérdés. Minden kapcsolatban ott a "rózsaszín köd"? És ez feltétlen csak a kapcsolat elején lehet, vagy valaki később válik elvakulttá az érzései/szerelem hatására?

Tapasztalatok?


2015. márc. 24. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Létezik. Aki képtelen a szerelemre annál rózsaszín köd sincs, se semmi.


Kívülről szerintem a hozzánk hasonló a reális ember és az evolúció következő lépcső foka. Hiszen gondoljunk csak bele; logikailag sokkal egyszerűbb jó döntéseket hozni mit egy látszólag irreális és teljesen felesleges jelenség hatására.

2015. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Remélem az evolúció következő lépcsőfoka legkorábban úgy 50 év múlva tör utat magának,mert én ezzel a helyzettel nem szeretnék szembesülni.
2015. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem létezik, csak még nem találkoztál olyannal, akibe belezúgtál volna. Én 16 évesen voltam először szerelmes, se előtte, se azóta nem éreztem hasonlót, szóval nem egy gyakori dolog, de megtörténhet mindenkivel.


19/L

2015. márc. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!