Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mi a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Tehát. Adott egy pár akik közt nagy volt a szerelem... nagyon jó és szabad volt minden időtöltés együtt. Azonban jött egy harmadik fél. Sajnos nagyon jól tudom, érzem és látom (beszélgetésből is) hogy nagyonnagyon sok közös van bennünk és nagyon jól kijönnek egymással... tényleg folyton kíváncsiak egymásra. Eközben én azt hallgatom, hogy "nagyon szeretlek" de szinte biztos vagyok benne, hogy ez leginkább a közös élményekre és a régi idpkre vonatkozik, hiszen egyértelműen unatkozik már velem... nem is csinálunk semmit konkrétan soha. Hiába próbálkozok programokkal, ötletekkel, mindig besül minden. Mikor velem van kb többet ír neki neten mint nekem mikor vele találkozott.


Na most. Ebben az esetben vajon mi a legjobb döntés?

Hagyjam, hogy találkozzanak, érezzék jól magukat és bízzak benne, hogy nem szeret bele és cserél le? (bár ha még mindig nagyon szeretne eleve nem akarna, nem is vágyna arra, hogy találkozzanak szerintem)


Vagy tegyek úgy mintha "leszarnám" és ezzel talán elérem, hogy újra érdeklődjön felőlem?


Esetleg tiltsam meg, hogy beszéljenek vagy találkozzanak? Szinte biztos vagyok benne, hogy ez nagyon rosszul sülne el.


Netán szervezzek közös programot ahová hármasban megyünk...?


Fogalmam sincs mit kéne tennem... nagyon rosszul érzem magam és ezt ő is tudja.. megbeszéltük, de váltig állítja, hogy csak mint ember érdekli. ahaoké

Sajnos korban is jobban illenek egymáshoz, stílusban, ízlésben mindenben kb. Én ezt kb patthelyzetnek érzem.


2015. márc. 26. 18:40
 1/5 anonim válasza:
Én a helyedben hagynám .
2015. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nos figyelj azt tanácsolom ne tiltsd el tőle a barátnődet mert az nagyon rosszul sülne el. Próbáld megbeszélni vele hogy zavar ez a dolog és ismerd be féltékeny vagy, noha néhány nőnek ez nem jön be de bízz benne és higgy neki. Ha nem bízol meg benne emiatt akkor tönkre tehetsz mindent. De először is magadban bízz és küzdj. Mutasd meg neki hogy te jobb tudsz lenni annál a másik srácnál. ennyit tudok mondani sajnos nem ismerlek titeket.
2015. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt beismertem és mondtam is neki. Sírás lett a vége, hohgy ő engem akar szeretni... viszont az tény h reggel felkelünk és ír neki... ha írnak egyből nézi, hogy ő e... hát miez már? Azt is megbeszéltük, hogy ő fordított helyzetben nagyon szarul érezné magát és lehet otthagyna. ?!?!?! Miafa$z.
2015. márc. 26. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Te nem tilthatsz meg neki semmit.... Többet törődik vele mint veled. Szerintem ez már veszett ügy, csak nem meri bevallani.
2015. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de még saját magának sem
2015. márc. 26. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!