Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kitartanátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kitartanátok a párotok mellett?

Figyelt kérdés

Ha már évek óta együtt vagytok vele, és imádjátok, de pánikbeteg lesz és depressziós, és a gyógyszerektől teljesen behülyül, ami miatt ellök magától titeket, akkor próbálnátok még vele maradni és küzdeni érte?


én 4 hónapig voltam rosszul, és nagyon megromlott a kapcsolatunk, pedig előtte minden jó volt, teljesen össze voltam zavarodva és szakítottam vele, utána mindjárt másnap vissza akartam könyörögni magam, de hallani sem akart róla, azt mondta elege van az egészből, pedig csak egy kis törődésre lett volna szükségem hogy jobban legyek.

Szerintetek igaza van, hogy kiakadt és lemondott rólam, vagy ha igazán szeretett volna akkor küzdenie kellett volna értem?


2015. márc. 27. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaza van.

120 nap és ki tudja mit csináltál ez idő alatt ami neki kitudja hogy eshetett...

2015. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kitartanék, legalábbis valameddig biztos, ha nem akar semmit se tenni a helyzet ellen akkor mondjuk sok-sok éven keresztül már nem hiszem, de pár hónap - egy év még rendben lenne, főleg ha belátja, hogy nincs vele minden rendben és próbál megjavulni.
2015. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én egy évig bírtam egy csaj mellett, akibe ugyan szerelmes voltam de neki csak barátnak kellettem (szval friendzone) igaz nem volt pánikbeteg de nagyon hangulatember volt, egyiknap szeret másiknap utál stíl. én szerettem kitartottam mellettem, aztán egyik napról a másikra elküldött végleg a fenébe mert lett valami pasija és rólam többet hallani sem akart.
2015. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!