Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti igy kitartanatok a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti igy kitartanatok a parotok mellett?

Figyelt kérdés
Baratomnak jelenleg ideiglenes munkaja van de amikor volt akkor sem tett felre. Mar 23 eves es semmije sincs. Mondhatni neha ezer ft-ja sem. En nagyon szeretem de hosszutavon hogy tervezzek vele igy... Mondtam neki h ez zavar de nem valtoztat rajta mindig a manak el.
2013. szept. 25. 13:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Az exemnek 35 évesen sem volt semmije úgymond...de nem azért mert nem dolgozott,hanem mert ilyen világot élünk. Félrerakni? Hol élsz te drága? Sokan belegebednek a munkába és még így sem tart ki a fizetés a hó végéig. Ha szeretsz valakit, akkor együtt kell találnotok megoldást, ha mást nem , külföldi munkát.


27/N

2013. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%

Ha egy szinten vagytok (kb. azonos szintű iskolázottság, családi háttér) akkor próbálnám a helyedben nevelni, ha viszont úgy értékeled hogy magasabb kultúrkörbe tartozol, akkor dobnám a helyedben a srácot.


Igazából ha egy ember gyerekként nem tanul meg bánni a pénzzel, akkor soha sem fog, nekem pl. 10 évesen is kb. 1 havi fizetésnek megfelelő pénzem volt, és sohasem szórtam hülyeségekre.

2013. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Neked 23 évesen, van házad, autód, vagy mégis mire gondolsz?
2013. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

27 vagyok, évek óta dolgozom, van egy lakásmegtakarításom, de mire ebből lakás lesz... Hát, az odébb van. És sokszor hó vége nagyon necces.


A kérdés az, hogy a fiatalember amúgy dolgos-e, és normális-e a fontossági sorrendje (ha nincs pénzem, akkor pl. nem a cigi élvez prioritást, vagy a sör, ilyesmire gondolok)

2013. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Neked mid van és hány éves vagy? Mi a fszom ez a kibszott nagy elvárás egy nő részéről? Örülj, hogy van munkája.
2013. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó hogy ház meg autó. Én amióta kapok pénzt szülinapra, karácsonyra stb, azóta nekem mindig van némi megtakarításom. Egyetemista vagyok 24 éves, 4 éve dolgozom a suli mellett, és attól függetlenül hogy eljárok ide-oda, mindig igyekszem félretenni valamennyit, és van egy limit aminél lejjebb nem megyek. Nekem azért van már egy tv-m ,egy motorom, és most veszek új számítógépet. Ezeket mind én fizettem abból amit félrerakosgattam. Szóval ez nem kor függvénye.

Persze tény hogy még itthon lakom, de egy percig sem tervezek az országban maradni amint végeztem, irány külföld, mert itt tényleg jó ha nem kopik fel az állam a hó végére.

Ettől függetlenül az egész hozzáállás kérdése. Az én volt barátnőm is sajnos elég rosszul gondolkodott ami a pénzügyeket illeti, ez is volt az egyik oka hogy szakítottam vele. A hideg rázott ha belegondoltam hogy ezzel az emberrel nekem egyszer közös kasszám legyen.

2013. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

omnia vincit amor


sajnos te nem osztod ezt

2013. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha akkor is elfogadtad olyannak, amilyen, amikor nem ideiglenes volt a munkája, akkor most mi a baj?

Nyilván akkor is tisztában voltál vele, hogy nem erőssége a beosztás, és a mának él.

Ha pedig eluntad, és nem tudsz vele így élni, ő pedig nem akar változtatni/változni, akkor nem vagytok egymáshoz valók talán.

Tévedés jogát fenntartom.


N/30

2013. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan sírok az ilyen idióta pi-csák kérdésein. :D


Van egy tanácsom számodra. Akármilyen is ez a srác, nem ismerem, de ha neked már ilyen problémáid vannak, ennyire anyagias vagy, akkor húzz, keress magadnak pénzes ürgét, ne félj, nem lesz többé ilyesmire gondod. Azokat a srácokat meg inkább hagyd békén, akik nem keresik dagadtra magukat, mert mondjuk kevésbé iskolázottak. Jóban-rosszban együtt, mi? Szánalmas ez a világ, szánalmas.. az ilyen anyagias mocskoktól!!

2013. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem anyagiasság. Engedtessék már meg, hogy az ember gondoljon a jövőjére, hogy ugyan lesz-e mit enni.

A lényeg a hozzáállás. Be tudja-e osztani azt a keveset, szorgalmas-e, képes-e fejlődni, tanulni, vagy (ami inkább jellemzőbb) csak él bele a vakvilágba, megy a rongyrázás, és igazán nem ért semmihez. Aki ilyen, az emberileg sem egy főnyeremény.

2013. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!