Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Voltatok már szeretők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már szeretők?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 17:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy tudtátok hgy van állandó kapcsolata mégis lefeküdetek vele.
2015. márc. 27. 17:48
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nekem van gerincem.
2015. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Tudatosan nem, amint megtudtam, hogy parkapcsolata van megszuntettem vele a viszonyom es a baratnojenek is elmondtam az egeszet.
2015. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem és nem is leszek. Ha más fiú kell, akkor előtte szakítok a párommal.
2015. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
34%

Nekem már több,mint fél éve van. Gyakran jár hozzám és elmegyünk ide-oda..teház nem csak szex,de van barátnője évek óta.

És pár hete is voltam valakivel,neki is van barátnője.

Lehet leszolni...de egyszer élünk. Úgy vagyok vele(mivel nagyon válogatós vagyok) ha tetszik,ha kell nem érdekel semmi.

2015. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon válogatós vagy?????! Ha az lennél, nem érnéd be azzal, hogy valaki egy tartós kapcsolat mellett unaloműzőként dugogat téged...
2015. márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!