Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen komolyan van? Ez indok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen komolyan van? Ez indok?

Figyelt kérdés

FB-n a lány képei alá mindig írok valami bókot, vagy izgalmasabb megjegyzést, és törölve lesz.

Azt mondta, hogy "túl jól bókolok, és ezt a többiek nem tudják túllicitálni, tehát nem fognak írni vagy hozzászólni a képeihez".

Ez komoly? Ki hallott már ilyet?!


17/F, 15/L.


2015. márc. 28. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy hagyd békén...
2015. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CptTomato ***** válasza:

O.o


Kezdj el valami kreatív dolgot mint fészbúkolni simogatós telefonon.

2015. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoktam, gyakran írok verseket, novellákat, van egy fióknak írt regényem is. Úgy vagyok vele, ha már van érzékem hozzá, akkor miért ne adjak ebből a szeretett lánynak?
2015. márc. 28. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert a lány nem akarja.
2015. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő túl egyszerű ehhez. Gondolom nem lövök nagyon mellé, ha azt mondom, hogy ask.fm, instagram, tumblr, snapchat, stb celeb. Szerintem keress egy más lányt, aki olyan beállítottságú mint te, nem szégyenli az ilyet, sőt mi több, díjazza is!
2015. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress olyat, aki nem fb ribi, es te is kattanj le rola sztem
2015. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!