Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek örülnétek fél évre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek örülnétek fél évre?

Figyelt kérdés

16éves vagyok és lassan fel eve vagyok egyutt a baratommal(aprilisban lesz a 6.honapja) hatalmas a szerelem, es olyan fiurol beszelunk aki nagyon tud orulni ezeknek a kezzel keszitett dolgoknak is, de gondoltam megkerdezem mit gondoltok errol. Igen tudom eleg kozhelyes a kerdes es millio ilyen van itt ebbol de hatha tudtok rajtam segiteni.

En egy CDre gondoltam osszevagott kepekkel videokkal es idezetekkel,qztan eszembe jutott hogy egy konyv vagy egy album is eleg jo lehet szinten ezekkel a dolgokkal, kozos mozijegyet beleragasztva meg egyeb kis tortenetekkel beleirva. Ez tul erzekeny ajandek egy pasinak vagy szerintetek nem annyira? En biztosan orulnek neki de gondoltam mar arra is hogy mr es mrs polot csonaltatok vagy ilyesmik de az nem tul szemelyes. Es az a helyzet hogy nincs is tul sok felretett penzem szoval 5ezernel tobb nem is ferne bele a keretbe de ha van otlet szivesen varom SOS!!!



2015. márc. 28. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy új nőnek, sörnek, PS4-nek, stb.
2015. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos, ha ezt gondoltad ki, az jó szerintem. Ennyi idősen belefér, meg amúgy is, hisz szerelemesek vagytok, más véleménye nemigen oszt vagy szoroz. Ahogy te érzed s jónak látod.
2015. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!