Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek mennyit "foglalkozik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek mennyit "foglalkozik" a parotok? Ugy ertem mennyi a minosegileg egyitt toltott ido, ha egyutt is eltek.

Figyelt kérdés

Mi 1 eve vagyunk egyutt, 2 honapja elunk egyutt, es az egyutt toltott ido az kb. nulla.

Hazer a munkabol , szamitogepezik.

Hetvegen elmegy uszni, aztan folytatja a szamitogepezest.

Soha nem megyunk kettesben sehova, otthn sem beszelgetunk, max napi 5 percet.

Meddig huzhato ez igy ?


2015. márc. 28. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
miért nem rángatod el a gép mellől?
2015. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva akkor gépezek sokat,ha a partner idegesít,vagy lecarom.,és nem érdekel.Nálatok ez a helyzet.Ellaposodott az egész.Beszélj vele,mondd el hogy ez így nem mehet tovább,döntse el mit akar.
2015. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NonameTheBunny válasza:

Ismerős.

A volt barátommal volt ez. Mi is együtt éltünk és szép lassan kialakult a hasonló rutin. Ő többet dolgozott mint én ezért nekem kellett mindent csinálnom mert én ülőmunkát végzek ő meg egésznap áll és fáradt és sokat dolgozik. Én ha hazaértem főztem, takarítottam vártam, ha megjött kiszolgáltam aztán jött az xbox. A közös programok kimerültek annyiban hogy közösen vacsiztunk vagy ilyesmi, de ha beszélgettünk akkor is csak a játékokról tudott beszélni. Rossz vége lett az egész kapcsolatnak, de érdekes volt hogy azt hittem ha szakítok örülni fog. Nem lesz házsártos párja, flörtölhet másokkal, kiélheti a vágyait, nincs akivel veszekedni kelljen. De nem így történt, csak túlságosan belesüppedt a mindennapokban és mikor rájött, hogy elveszthet foggal körömmel kezdett küzdeni értem. Megváltozott teljesen és jót tett az egész. Szerintem mond meg neki hogy ez a problémád, és ha nem hallgat meg, ha nem változik meg rövid időn belül akkor szakíts. Azzal hogy nem változik bebizonyítja hogy nincs értelme veled lennie és csak rabolja az időd. És még lehet hogy ha kiadod az útját akkor megembereli magát és javulhat a kapcsolatotok, ha meg örömmel fogja a sátorfáját akkor ez egy tanulságos eset lehet a számodra és mást keresni aki jobban megbecsül. Csak arra figyelj hogy nehogy azért akarjon a szakításkor újra veled lenni, hogy ne kelljen elköltöznie és legyen aki gondoskodik róla.

2015. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!