Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte aszexuális lányokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte aszexuális lányokból hogy ki lehet kicsalogatni az ördögöt?

Figyelt kérdés
Biztos ismeritek ezt a típust: ritkán érzelmes, nem egy kifejezetten forrúvérű még flörtölés terén sem, nemhogy szexuális szempontból. Tud agresszív lenni, tud vad lenni, de nem az előbbiek tekintetében. Értelmesnek értelmes, túlzottan nem okos, beszélni beszél, van humora, de olyan, mintha nem vágyna némi huncutságra, vagy szexre, romantikus érzelmekre, szerelemre, szeretetre. Tud valaki receptet, gyógyírt ilyen jellegű panaszok kúrálására?
2015. márc. 29. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs gyógyír.
2015. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
talán a megfelelő fiú többet ki tud hozni belőle, de teljesen úgyse fog senki megváltozni
2015. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Ahogy Jim Barris mondaná, "csak bánásmód kérdése". ;)
2015. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Egy kiadós análszex sok mindenre képes, én amondó vagyok.
2015. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ördögűzéssel. :D
2015. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
En ilyen lany vagyok. Nalam pl a megfelelo pasi hianyzik, hogy elojojjon.
2015. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!