Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elflejteni őt?

Figyelt kérdés

Már egy éve, hogy végetért a kapcsolatunk, én még mindig szeretem őt. Nem voltunk együtt hosszú ideig, mert elhagyott egy másik nő miatt. Ezt nem féltékenységből írom, de nagyon ronda az a nő. Többen is csodálkoztak, hogy miért hagyott el egy ilyen nőért. Mondhatom, hogy mindent megpróbáltam, hogy működjön a kapcsolat. Ha rossz napja volt vele voltam, sütöttem, főztem neki. Mindig próbáltam kisebb dolgokkal kedveskedni, például csokit tettem a zsebébe. Nagyon ritkán veszekedtünk Éreztem, hogy szeret engem, mindig kimutatta érzéseit.

Felfogtam hogy vége a kapcsolatnak, ennyi volt, de nem tudom elflejteni, és új életet kezdeni más férfival. Ő 35 éves, én 23.



Azóta nem voltam más férfival, hiába próbáltam ismerkedni, undort éreztem miközben beszélgettünk, vagy ha csókra került a sor. Csak azt vártam, hogy teljen már az idő, és mehessek haza. Miután hazaértem csak sírtam órákig.


2015. márc. 29. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs.
2015. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Légy Alzheimer-kóros és elfelejted
2015. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az a nő a régi szerelme volt?
2015. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 To7ka ***** válasza:

Hagyd abba ezt a viselkedést mert nem érsz el vele semmit. Itt maximum motiváló sorokat írhatnánk, de gondold át, van ennek értelme? Pancsolni a mocsárban? Mi tesz emberré, ha nem vagy hajlandó küzdeni, harcolni, és teperni tovább? Nagy falat lesz, egy komoly kihívás, de miért ne mennél neki? Miért futamodnál meg? Ezt már hetek vagy hónapok óta próbálod, hogy sírsz otthon és nem csinálsz semmit, elértél vele bármit? Jó ez neked? Nem. Akkor hagyd abba. Elhatározás, kis lépésekben, de csináld. Egyértelmű, hogy jobbat érdemelsz, vagy esetleg magadat értékeled felül. Erre is ugyanúgy gondolni kell. Lehet hozzád képest belső tulajdonságaival együtt nem olyan rossz az a lány akiért otthagytak. Jelenleg biztos, hogy jobb nálad, hisz egy roncs vagy.


És? Ez megállít? Nem akarsz valóban jobb lenni? Kőkeményen sportolj, gyúrj rá a tanulásban vagy munkában a sikerekre, keress egy új hobbit, alkoss, érj el sikereket, jobb dolgod úgysincs. A másik verzió hogy sírsz a sarokban órákig. Akkor menj ki és kezdj magaddal valamit, amíg teljesen ki nem merülsz, és feküdj le minden este piszok fáradtan, de büszkén, hogy ma is csináltál valamit. És amikor eltölt ez a büszkeség, hogy legyőzted a nőt akiért otthagyod, legyőzted saját magadat, a depressziód, a kétségbeesésed, akkor fogod elfelejteni. Akkor menj el randizni, és akkor lehetsz győztes.


Átmenetileg. Utána folytasd!:) Hajrá!

2015. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A nő a régi szerelme volt. De a csaj többször megcsalta őt már akkor is
2015. márc. 29. 23:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a hosszú választ :) jól esett. Igyekszem lefoglalni magam, munkával, sportolással
2015. márc. 29. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!