Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre van megoldás?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan fél éve együtt vagyunk.

Szeretem az életemnél jobban, de ott tartok hogy kikészít.

Akármit csinálok semmi nem jó, hisztizik bevágja a durcást, és nem szól hozzám.

Megtiltja hogy a barátaimmal legyek, megtiltja hogy focizni mehessek, nem nézhetek tévét, mert vannak benne nők..betegesen féltékeny.

Mindenen összeveszünk, minden kis apró hibán, amit elkövetek, ha kicsit hidegebb a kaja, már nem jó, ha el kell mennem valahova abból is vita van, mert hogy ne menjek sehova.

Akármit csinálok semmi nem jó, mégis mi lehet a baj? Mit rontok el?

Mindenbe bele köt, akármit DE SZÓ SZERINT AKÁRMIT csinálok..tilt mindentől, mit csináljak? Már nem bírom, napok óta sírok, megbánt szavakkal, hazudott is már nekem, megkértem ne cigizzen, és ne barátkozzon az egyik lánnyal, erre múltkor a teremből láttam, hogy pont azzal a lánnyal cigizett, kisebb hazugságai vannak, de szerintem ez elég nagy, megígérte nem cigizik, és azt is hogy nem barátkozik azzal a lánnyal, erre pont ezt kellett látnom.

A kapcsolat egyik alapja az őszinteség, ha már most hazudik mi lesz később, így hogy bízzak benne?

Kérlek szépen segítsetek, mert most nagy szükségem lenne rá...

Köszi a válaszokat előre is.


2015. márc. 29. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne tervezz hosszú távra.
2015. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok egyébként, ő 16.
2015. márc. 29. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak azt az embert lehet kisajátítani, akin uralkodni lehet...tudatában van annak, hogy a kapcsolatotokban Ő domináns!!!

Mit lehet tenni, azt hogy szisztematikusan kiállsz az érveid mellett és ha valamit előre bejelentesz akkor úgy is csinálod.

Ha nem tiszteli a döntésedet és puffog minta vipera, akkor szépen magára hagyod....és világosan látszani fog mennyire is vonzódik hozzád. Könnyen lehet belőle zsarolás, fenyegetőzés, de akkor is meg kell csinálnod...lehetőleg minél hamarabb!!!

37F

2015. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit csinálj?! Dobd ki a pitsába, hisztizzen másnak!
2015. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!